«Cilvēki gaida, ka valsts atrisinās viņu problēmas, taču paši nenāk valstij palīgā, godā ceļ, ievēl tos, kas pamanījušies piesavināties 500 miljonus eiro, noslēpt ārvalstu kontos, kā to apsūdzībā Lembergam uzrāda prokuratūra. Tie taču ir neuzbūvēti ceļi, slimnīcas, koncertzāles, sporta celtnes, kas noslēptas šī cilvēka kontos. Kamēr ļaudis godā šādus lembergus, tikmēr Latvijas valsts ir vāja. Taču ir pazīmes, ka Lemberga pozīcijas nemaz nav tik nesatricināmas,» intervijā Latvijas Avīzei pauž Ventspils domes opozīcijas deputāts Ģirts Valdis Kristovskis, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Domes opozīcija ar Kristovski priekšgalā ir nosūtījusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem (AP) vēstuli ar iesniegumu, kurā uzskaitīti Ventspils domes pārkāpumi un prasīts domi atlaist.

«Iesniegumā sniedzām pārskatu par Ventspils pilsētas pašvaldības vadības 15 raksturīgākajām prettiesiskām darbībām. Runa nav par kādiem nejaušiem pārkāpumiem, bet par organizētu, noziedzīgu sistēmu, Ventspils pašvaldības vadības ļaunprātību. Pārkāpumus esam labi dokumentējuši. Pierādījumi jau sekmīgi tiek izmantoti vairākos mūsu rosinātos tiesu procesos pret Ventspils pilsētas domi,» Latvijas Avīzei skaidro Kristovskis.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: Aivars LembergsĢirts Valdis Kristovskis

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube