«Valsts kontrole revīzijā atklājusi, ka Rīgas dome tikai pēdējos trīs gados vien caur dažādām biedrībām un nodibinājumiem nelietderīgi izšķērdējusi 20 miljonus rīdzinieku naudas. Dažādas par pašvaldības un to kapitālsabiedrību līdzekļiem «barotas» biedrības nav svešas arī Ventspilij un tās saimniekam,» raksta reģionālais laikraksts Ventspilnieks.lv, uzdodot jautājumu, vai tik tas nenozīmē, ka arī Ventspilī drīz varētu viesoties Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Valsts kontrole (VK), raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Salīdzinot Ventspilī notiekošo ar VK atklāto Rīgas domē, Ventspilnieks.lv iezīmē paralēles, kas valda starp abām pilsētām.

Laikraksts norāda uz Ventspils attīstības aģentūru (VAA), kurā, kā saka no pienākumiem atstādinātais Ventspils mērs Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij), «nodarbojas ar pilsētas popularizēšanu, palīdzot biedriem ar mārketingu». Tomēr medijs norāda, ka VAA dublē Mārketinga nodaļas un Mārketinga padomes funkcijas. Arī pašvaldības deputāti jau vairākkārt uzsvēruši, ka Ventspils pašvaldības pakļautībā ir vairākas iestādes un institūcijas, «kuru dublēšanu Lemberga vadībā veica VAA».

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: Aivars LembergsVentspils

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube