Zemkopības ministrijas (ZM) paspārnē esošais Meža attīstības fonds sadalījis no Latvijas valsts mežiem (LVM) saņemto ziedojumu – 800 000 eiro. LTV raidījumam De facto izpētot ziedojuma saņēmējus, atklājies, ka naudu saņēmušas arī LVM pietuvinātas organizācijas, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Finansējumu – 109 000 eiro saņēmusi gan biedrība Zaļās mājas,  kur LVM ir viens no dibinātājiem un tās darbinieks ir arī biedrības padomē, gan arī Latvijas Mežu sertifikācijas padome – 58 000 eiro.

Aizvadītā gada nogalē ZM kā LVM akcionārs valdībai piedāvāja, ka četri miljoni eiro no uzņēmuma peļņas tiek ziedoti: divi miljoni sportam, 600 000 kultūras un mākslas attīstības veicināšanai, tikpat, 600 000 arī sociālās palīdzības veicināšanai un 800 000 – izglītības un zinātnes attīstības veicināšanai. Izglītībai paredzēto ziedojumu tālāk sadala ZM paspārnē esošais Meža attīstības fonds. Ap gadu miju tas izsludināja pieteikšanos, bet maijā fonda padome paziņoja, kam nolemts piešķirt ziedojumus.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

 

Saistītās tēmas: Meža attīstības fonds

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube