Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa piespriedusi astoņus mēnešus ilgu ieslodzījumu kādam vīrietim, kurš šī gada janvārī divās spēļu zāles ar līdzi paņemtu akmeni sadauzīja vairākus spēļu automātus un nodarīja zaudējumus 7528 eiro apmērā, lasāms publiski pieejamā anonimizētajā spriedumā.

Tajā skaidrots, ka vīrietis šī gada 12.janvārī ap plkst.12.45, dusmu vadīts, nolūkā sabojāt spēļu automātus, iegāja spēļu zālē “Joker” un ar līdzi paņemtu akmeni vismaz vienu reizi iesita pa divu spēļu automātu skārienjūtīgajiem ekrāniem, tos sabojājot. Tad, dodoties ārā no spēļu zāles, vīrietis iesita pa spēļu zāles stikla starpsienu, saskrāpējot to, kā arī iemeta akmeni spēļu zāles logā. Kopumā vīrietis spēļu zālei “Joker” nodarīja zaudējumus 1352 eiro apmērā.

Savukārt ap plkst.13.15 vīrietis iegāja spēļu zālē “Fenikss” un ar līdzi paņemto akmeni iesita četriem spēļu automātiem un TV stenda monitoram, tos sabojājot. Ar savām darbībām spēļu zālei “Fenikss” tika nodarīti zaudējumi 6176 eiro apmērā.

Vīrietim ne tikai nāksies pavadīt astoņus mēnešus aiz restēm, bet arī atmaksāt spēļu zālēm nodarītos zaudējumus un arī segt juridiskās palīdzības izdevumus 384 eiro apmērā.

Ziņas avots: LETA

Saistītās tēmas: Spēļu aparāti

youtube icon
Abonēt youtube