No pirmdienas, 22.jūlija, darbu sāks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izveidotais zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot uz tālruni 68 806 999, varēs noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar ministrijas īstenoto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu, aģentūra LETA uzzināja ministrijā.

Savukārt otrdien, 23.jūlijā, no plkst.9 līdz 9.45 uz interesentu jautājumiem zvanu centrā atbildēs vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).

Zvanot uz tālruni 68 806 999, konsultācijas iedzīvotājiem tiks sniegtas darba dienās plkst.9 līdz 17. Iedzīvotājiem būs arī iespēja operatoriem atstāt savu kontaktinformāciju, lai saņemtu atbildi uz e-pasta adresi. Jautājumus un priekšlikumus ministrijai ir iespējams iesūtīt arī rakstiski uz e-pastu “reforma@varam.gov.lv”.

Izplatītajā preses paziņojumā ministrs norādījis, ka komunikācija ir svarīga, lai īstenotu pašvaldību reformu. Attiecīgi ministrijai ir svarīgi komunicēt abos virzienos – gan apzināt visus viedokļus, gan sniegt sabiedrībai pēc iespējas vairāk informācijas. Pūce arī uzsvēra, ka 2.augustā Daugavpilī noslēgsies oficiālās konsultācijas ar pašvaldību deputātiem un sāksies tikšanās ar Latvijas iedzīvotājiem, kas ilgs līdz pat nākamā gada pavasarim.

Pūce pauda pārliecību, ka zvanu centrs sniegs būtisku papildus informāciju un no pirmavotiem palīdzēs identificēt specifiskus lokālo problēmu jautājumus katrā reģionā, tādejādi līdz ar ekspertu pētījumos gūto informāciju palīdzot gan sagatavoties sarunām ar iedzīvotājiem, gan pilnveidot ministrijas izstrādāto reformas piedāvājumu.

Ziņas avots: LETA

Saistītās tēmas: VARAM

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube