Rīgā

Valdības nams Staro Rīga laikā aicina uz Satikšanos

«Valsts kancelejas dalība gaismas festivālā Staro Rīga ir kļuvusi par tradīciju – svinot Latvijas dzimšanas dienu, pie Ministru kabineta ēkas esam veidojuši stāstus par mūsu valsts vēsturi, nacionālajiem simboliem, demokrātiskas valsts vērtībām, kā arī lepojušies ar Latvijas cilvēkiem. Šogad, mainot projekta tehnisko risinājumu un novietojumu, aicinām Rīgas iedzīvotājus un viesus satikties pie valdības nama valsts svētku laikā,» par projektu Satikšanās stāsta Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Iepriekšējos gados Staro Rīga apmeklētāji varēja aplūkot valdības ēkas izgaismošanu no liepu alejas Brīvības bulvārī. Šogad ir izvēlēta cita, pilnīgi atšķirīga pieeja – uz ietves pie Ministru kabineta tiks radīta krāšņu dinamisku attēlu, atspulgu un skaņas piesātināta 40 metru gara «telpa». Satikšanas vietu veidos Latvijas brīvības simbola – Brīvības pieminekļa – trīs zvaigznes, kurā smelties iedvesmu jaunām idejām Latvijas attīstībai.

Projekts Satikšanās būs izstaigājams ik vakaru no 15. līdz 18.novembrim no plkst. 17.00 līdz 23.00 Brīvības bulvārī 36 jeb tieši pretī valdības namam. Ļoti priecāsimies redzēt ģimenes ar bērniem, jo dinamisko attēlu projekcija būs jautrs piedzīvojums pašiem mazākajiem.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube