Auns

Nedēļas nogalē sarežģījusies situācija darba vietā mudinās uz kādu zīmīgu pavērsienu. Harmoniskākas un saskanīgākas kļūs partnerattiecības. Darījumu attiecībās atļaujies paveikt to, kas pirms kāda laika tika nolikts malā.

Vērsis

Līdz ar nedēļas sākumu tiks izmainīta tava ierastā dienas kārtība. Jauni pavērsieni privātajā dzīvē liks uzņemties papildu pienākumus. Darba vietā izvairies no domstarpībām ar kolēģiem. Netici visam, ko dzirdi!

Dvīņi

Brīvdienās tavu sirsniņu iepriecinās kāds vērtīgs ieguvums. Harmoniskākas un draudzīgākas kļūs attiecības ar līdzcilvēkiem. Darba vietā tava ziņkārība var radīt neveiklus pārpratumus ar kolēģiem. Nelien tur, kur neesi gaidīts!

Vēzis

Papildu naudiņas pavērs iespēju iegādāties kaut ko sen kārotu. Patīkami notikumi profesionālajā jomā ļaus priecāties par izdevušos rezultātu. Romantiskajās attiecībās atļaujies palutināt savu mīļoto arī materiāli.

Lauva

Nedēļas nogalē sakāpinātas emocijas var radīt sarežģījumus partnerattiecībās. Aktuālā situācija mājās ļaus apzināties savas prioritātes. Ļaujoties izaicinājumam tieši darba vietā, spēsi izcelt savas prasmes un talantus.

Jaunava

Brīvdienās samilzušais aizkaitinājums var būt cēlonis nepārdomātiem pirkumiem. Darījumu attiecībās apbruņojies ar pacietību un tu redzēsi kā viss iegrozās tev vēlamā gultnē. Pārbaudi rūpīgi saņemto informāciju!

Svari

Nedēļas nogalē tieši ar fiziskām un sporta aktivitātēm spēsi uzlabot savu omu. Kompromisa rašana ar darījumu partneri ļaus pavirzīties tuvāk sava mērķa sasniegšanai. Romantiskajās attiecībās jutīsies īpaši nozīmīgs.

Skorpions

Papildu pienākumi darba vietā pavērs arī papildu ienākumu avotu. Partnerattiecībās neveikli pārpratumi komunikācijā var radīt nekam nevajadzīgus kreņķus. Palutini sevi ar kādu vērtīgu pirkumu!

Strēlnieks

Vērtīgi un izglītojoši pasākumi šajās brīvdienās būs tava prioritāte. Vairāk laika vēlēsies pavadīt ārpus mājas. Mainot ierasto rutīnu tiksi pie vēl nebijušu aktivitāšu ieviešanas savā ikdienā. Paļaujies uz savu intuīciju.

Mežāzis

Nedēļas nogalē prieku gūsi no kopā būšanas ar tuviniekiem. Labas ziņas tiks saņemtas no potenciālajiem sadarbības partneriem. Tiks saskatītas papildu iespējas kā uzlabot savu pašsajūtu ar dabas veltēm.

Ūdensvīrs

Vērtīgs un ienesīgs piedāvājums tiks saņemts no priekšniecības puses. Tiks apgūtas jaunas prasmes, kas būs noderīgas tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Romantiskajās attiecībās atskaties uz nepaveiktajiem solījumiem.

Zivis

Brīvdienās būsi savu uzdevumu augstumos un paveiksi daudz vairāk nekā esi ieplānojis. Profesionālajā jomā lielāku apgriezienu uzņemšana ļaus straujākiem soļiem virzīties augšup pa karjeras kāpnēm. Ieklausies  savās sajūtās!

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube