Ralfu Nemiro no ekonomikas ministra amata varēja atstādināt krietni ātrāk. Latvijas sabiedrību un KPV LV biedrus jau vasaras vidū un pat pirms nedēļas tiku brīdinājis par viņa darbībām un aizdomīgiem kungiem viņam apkārt, piemēram, Pāvelu Rebenoku un Mārtiņu Krieķi. Atstādināšana ir tikai likumsakarīga. Žēl, ka tik ilgi bija jāgaida, telefonsarunā BNN komentē aizmuguriski no frakcijas izslēgtais KPV LV dibinātājs Artuss Kaimiņš.

Kaimiņa ieskatā, Nemiro spēlē teātri kā OIK apkarotājs. «Tā ir pilnīgi butaforija, teātris. Ja iejaucas arī valsts drošības iestādes, tad šajā gadījumā gribētos zināt, ar ko viņš vēl varētu būt ticies bez Šķēles un Lemberga kunga.» Viņaprāt, viena no lielākajām Nemiro ministrēšanas problēmām bijusi tā, ka viņš īstenoja savu un sev pietuvināto cilvēku intereses, nevis strādāja sabiedrības labā.

«Tas ir tikai viens ministrs. Domāju, ka būs vēl daudz aktuālu tematu par diviem pārējiem KPV LV ministriem,» atzīmē deputāts.

Deputāts uzsver, ka svarīgi, lai līdz ar to, ka Nemiro tiek atņemta valsts pielaide un viņš krīt no ekonomikas ministra amata, amatus zaudē arī Pāvels Rebenoks – ne tikai kā ministra padomnieks, bet arī kā Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieks. Kaimiņš atzīmē, ka nozīmīgi, lai līdz ar to arī Daina Sirlaka zaudē amatu Ventas ostā. «Manuprāt, šiem cilvēkiem visiem aug kājas no vienas vietas – Olainfarm

«KPV LV ir jau palikusi par tādu kā Olainfarm filiāli.»

Deputāts arī sarunā ar BNN uzsver, ka neredz nekādu iespēju, ka valdība varētu krist KPV LV dēļ.

Pilnu interviju varat lasīt BNN mājaslapā.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube