Latvijā saslimšanas gadījumu skaits ar koronavīrusu COVID-19 sasniedzis 71. Tikmēr Lietuvas Veselības ministrija ziņo par 26 cilvēkiem, kas saslimuši ar koronavīrusu.

Savukārt dati par Igauniju liecina, ka tur konstatēti 258 gadījumi.

Līdz šim Latvijā kopā veikti 2 144 izmeklējumi pesonām ar aizdomām par COVID-19, norāda Slimību proflakses un kontroles centrs.

Jau ziņots, ka Latvijā pagaidām konstatēts viens saslimšanas gadījums bērnam.

Tāpat vēstīts, ka Latvijas valdība saistībā ar ārkārtējo situāciju sestdien, 14.marta, arī nolēma no 17.marta atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu.

Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) 18.marta rītā intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja, ka, balstoties uz slimības norisi citās valstīs, var prognozēt, ka ārkārtas situācija Latvijā, visticamāk, tiks pagarināta.

Tāpat no 17.marta aizliegta personu un transportlīdzekļu pārvietošanās caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu Eiropas Savienības ārējās robežas robežšķērsošanas vietām, kā arī robežšķērsošanas vietās, kas paredzētas vietējai pierobežas satiksmei, izņemot kravu pārvadājumus.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube