Latvijā saslimšanas gadījumu skaits ar koronavīrusu COVID-19 sasniedzis 221. Tikmēr Lietuvas mediji ziņo par 255 savas valsts iedzīvotājiem, kas saslimuši ar koronavīrusu, un diviem, kuri miruši slimības izraisīto komplikāciju dēļ.

Tāpat Lietuvā ziņo, ka viens valsts iedzīvotājs ir izveseļojies.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur konstatēti 404 gadījumi, no kuriem astoņi ir jau izveseļojušies.

Pēdējās diennakts laikā atklāti 24 gadījumi, norāda Slimību proflakses un kontroles centrs.

Jau vēstīts, ka Krīzes vadības padomes un valdības kopsēdē 14.martā nolemts, ka ārkārtējās situācijas periodā Latvijā kultūras, izklaides, sporta un citu atpūtas vietu darba laiks ārkārtējās situācijas periodā drīkst būt ne ilgāks kā līdz plkst. 23.00.

Tāpat valdība lēma ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās līdz 50 cilvēkiem vienlaikus.

Savukārt visiem, kuri atgriežas no ārzemēm, patlaban ir jāievēro 14 dienu obligāta pašizolācija.

Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 izplatības mazināšanai Krīzes vadības padomes un valdības kopsēdē arī nolemts, ka no šā gada 17.marta uz ārkārtas situācijas laiku līdz 14.aprīlim tiek apturēti visi starptautiskie avio, dzelzceļa, jūras un autobusu pasažieru pārvadājumi.

Savukārt 24.martā Latvijas valdība lēma slēgt sporta zāles un nedēļas nogalēs arī tirdzniecības centrus. Prasība gan neattieksies uz aptiekām un pārtikas veikaliem, veterinārajiem veikaliem, dārzkopības un būvniecības veikaliem, optikas veikaliem.

Igaunijā ārkārtas stāvoklis ir izsludināts līdz 1.maijam, un Lietuvā – līdz 27.martam valstī ir aizliegti sporta, kultūras, atpūtas un izklaides pasākumi.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube