Svētkos kādam jābūt piesardzīgākam jā jebkad. Pārdrošība ne pie kā laba nenovedīs. Citam būs grūti pieņemt pārmaiņas. Savukārt kādam būs ļoti pozitīvas pārmaiņas partnerattiecībās. Lasi astroloģes Initas Dilānes nedēļas prognozi.

Auns

Nedēļas nogalē spēsi paveikt daudz vairāk darbu nekā esi ieplānojis. Milzīgs enerģijas pieplūdums var mudināt uz būtiskām pārmaiņām saistībā ar tavu dzīves vietu. Rūpīgāk izvērtē kur un kā tērēt savus finansiālos resursus.

Vērsis

Brīvdienas tiks aizvadītas sirsnīgā kopā būšanā ar pašiem tuvākajiem draugiem. Nedēļas vidū saņemtās ziņas var ieviest radikālas pārmaiņās tavos līdzšinējos plānos. Gaidāmas papildu peļņas iespējas.

Dvīņi

Komunikācija un sarunas piepildīs tavu ikdienu ar risināmiem jautājumiem. Radīsies vēlēšanas veltīt laiku tikai un vienīgi sev un izbaudīt atvaļinājuma laiku no sirds. Ieklausies sevī un savās sajūtās!

Vēzis

Darbu un pienākumu netrūks pat brīvdienās, tāpēc centies noķert mirkli un atelpas brīdi pēc iespējas garāku. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, apziņa, ka esi kādam ļoti vajadzīgs, dos stimulu turpmākam mērķim.

Lauva

Nedēļas nogalē noķertā sajūta būs kā vērtīgs lādiņš turpmākai darba nedēļai. Attiecībās ar ģimenes locekļiem var sajusties nepietiekami novērtēts par kādu no saviem veikumiem. Velti laiku saviem vaļaspriekiem!

Jaunava

Brīvdienās palīdzīgi pastiepta roka var būt kā vērtīgs salmiņš tavam līdzcilvēkam. Darba vietā augstā pienākumu apziņa ļaus izdarīt plānoto vajadzīgajos laika intervālos. Tiks apsvērta doma par došanos kādā ne tālā braucienā.

Svari

Brīnišķīgs sajūtu kāpums attiecībās ar mīļoto cilvēku radīs jaunu jēgu tevis izvēlētajam ceļam. Tiks apzinātas jaunas vērtības un izvirzītas citas prioritātes. Ļauj attiecībām uzplaukt krāšņākās nokrāsas!

Skorpions

Vairāk uzmanības tiks veltīts nopietnu uzdevumu risināšanai. Paļaušanās tikai un vienīgi uz sevi, mazinās iespējamo kļūdu skaitu. Nedēļas vidū patīkamus brīžus piedzīvosi kopā ar tuvākajiem draugiem.

Strēlnieks

Brīvdienās radīsies vēlēšanās izkāpt ārpus savas ierastās vides un ļauties piedāvātajiem kultūras pasākumu virpuļiem. Darba vietā jauni pienākumi radīs arī nelielus pārpratumus. Neskrien notikumiem pa priekšu.

Mežāzis

Nedēļas nogalē vienaldzīgāka attieksme pret sev iestāstītajiem pienākumiem ļaus paraudzīties uz tiem no cita skatu punkta. Priecīgas emocijas tiks gūtas, dodoties nelielā izbraucienā kopā ar ģimeni.

Ūdensvīrs

Rosīšanās savā profesionālajā jomā būs panākumu vērta. Gandarījuma sajūta par paveikto ļaus pakāpties augstāk un augstāk pa karjeras kāpnēm. Nedēļas vidū vērtīga iepazīšanas pavērs ceļu finansiālajā jomā.

Zivis

Brīvdienās saņemšanās kādam jaunam projektam sniegs iespēju likt lietā savas vairāku gadu garumā uzkrātās zināšanas. Apzināšanās, ka tavas prasmes ir unikālas, ļaus pacelt savu latiņu aizvien augstāk.

Foto: Unplash.com

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube