AS “Rīgas siltums” iesniegusi izskatīšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) par 11% samazināto siltumenerģijas tarifu. Siltumenerģijas tarifa samazināšana Rīgā šogad tiek veikta jau trešo reizi, un tās pamatā ir pirktās siltumenerģijas un kurināmā cenu samazinājums.

Sarūkot kurināmā cenu samazinājumam un pirktās siltumenerģijas izmaksām, un ņemot vērā to, ka jaunā tarifu aprēķināšanas piemērošanas kārtība ļauj operatīvi veikt siltumenerģijas tarifa pārrēķinu, tika izstrādāts samazinātais siltumenerģijas tarifs un iesniegts SPRK izskatīšanai. Pēc tarifa apstiprināšanas kopējais siltumenerģijas tarifa samazinājums šogad sasniegtu 22%, ziņo AS “Rīgas siltums”.

Vienlaikus plānots, ka jaunais siltumenerģijas tarifs Rīgā būs 40,46 EUR/MWh bez PVN un stāsies spēkā no 2020.gada 1.augusta.

Iepazīties ar jauno tarifu un sniegt savus priekšlikumus par piedāvāto siltumenerģijas tarifu iespējams septiņu dienu laikā no paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, vēršoties AS “Rīgas siltums” Cēsu ielā 3a, Rīgā, rakstveidā vai elektroniski (fakss 67017363, e-pasts: siltums@rs.lv).

Foto: Unplash.com

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube