Auns

Līdz ar mēneša sākumu aktuāla kļūs darba joma, tiks izgaismotas visas nianses un akcentēti jautājumi, kas saistās ar finansēm. Saskatīsi iespējas tur, kur pirms kāda laika tās saskatīt nebija iespējams. Darījumu attiecībās izvērtē katru potenciālo sadarbības partneri tā, lai nenāktos nožēlot par savu izvēli. Vairāk uzmanības tiks veltīts arī veselībai. Pašsajūtu uzlabojošas procedūras nāks tev par labu.

Vērsis

Saviesīgi pasākumi un dažādas izklaides šomēnes ieņems prioritāro lomu. Tiks izmēģināts kaut kas jauns un nebijis. Pievēršanās kādam hobijam kļūs par tavu ikdienas sastāvdaļu. Profesionālajā jomā nāksies saskarties ar jautājumiem, kuri var kavēt tavu plānoto darbu gaitu. Prātā nāks idejas par kādu tālāku braucienu, kas pavērs plašāku redzesloku. Neatliec uz vēlāku to, ko var izdarīt jau tagad!

Dvīņi

Vairāk laika un uzmanības nāksies veltīt mājām. Dzīvesvietas pilnveidošanas darbi, kāds kosmētiskais remontiņš šomēnes var būt aktuāls. Ievies jaunas krāsas savā interjerā! Izvairies no sadzīviskām nesaskaņām ar ģimenes locekļiem un atceries, ka gudrākais vienmēr paklusē. Tiks apsvērta doma par jaunām izglītošanās iespējām, kas pavērs jaunu virzienu tavā profesionālajā darbībā.

Vēzis

Svarīgas kļūs attiecības ar tuviniekiem. Vēlme ciemoties un aicināt ciemos arī kļūs aktuāla. Pieteikšanās studijām uz kādu no mācību iestādēm būs pareizākā izvēle. Labas ziņas tiks saņemtas no kāda reiz nozīmīga cilvēka. Profesionālajā jomā tiks izgaismotas patiesās vērtības un tiks apjausts tas, ko tuvākajā laikā tu vēlies sasniegt savā karjerā. Harmoniskākas kļūs attiecības ar priekšniecību.

Lauva

Manāmi uzlabosies materiālā situācija. Priecēs gūtais ienākumu apjoms par viegli paveicamu darbu. Profesionālajā jomā veiksme būs klātesoša ik mirkli. Labas vēstis tiks saņemtas no sadarbības partneriem, kas iedvesmos uz jauniem projektiem. Partnerattiecībās tiks ieviesta skaidrība tajos jautājumos, kuri kādu laiku ir bijuši miglā tīti. Kļūsi brīvs no visām šaubām un aizdomu ēnas.

Jaunava

Neviens cits, tikai un vienīgi tu pats būsi noteicējs par visiem notikumiem, kas saistīti ar tavu privāto dzīvi. Partnerattiecībās iemājos jaunas vēsmas, kas esošo savienību padarīs vēl ciešāku un stabilāku. Izvairies no asākas vārdu sadursmes ar ģimenes locekļiem. Darba vietā nāks klāt jauni pienākumi, kas ies roku rokā ar tavām zināšanām un pārliecību, ka esi īstajā vietā. Tiks gūts gandarījums par paveikto.

Svari

Mierīgais laiks, ko piedzīvot ar sevi nesīs daudz jaunas atklāsmes. Vēlme norobežoties no visa un visiem var kļūt diezgan spēcīga. Vairāk laika tiks veltīts radošām aktivitātēm. Liekot lietā savus talantus spēsi radīt brīnumdarbus! Romantiskajās attiecībās jauns sajūtu vilnis mudinās nosargāt un saglabāt to, kas pēkšņi ir kļuvis svarīgs. Atmet visus savus principus un aizspriedumus pie malas. Rīkojies!

Skorpions

Iesaistīšanās kādā organizācijā vai domu biedru apvienībā nāks tev par labu. Lielāka uzmanība tiks veltīta draugiem, īpaši tiem, kuri kādu laiciņu nav satikti. Prieku sagādās apziņa, ka vēlmes piepildās un viss notiek pēc plāna. Darba vietā lielāks kļūs veicamo darbu apjoms. Tiks paveikts teju vai nepaveicamas. Atrisināsies visi neskaidrie jautājumi, kas saistīti ar tavu privāto dzīvi un partnerattiecībām.

Strēlnieks

Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā ļaus apjaust savu nozīmīgumu. Lielāka kļūs atbildība par veicamajiem pienākumiem. Tiks izgaismotas visas aktualitātes, kas saistītas ar kāpšanu augšup pa karjeras kāpnēm. Tiks apsvērta doma par jaunām studiju iespējām, kas pirmkārt būs nozīmīgas sev pašam un sevis pilnveidošanai. Finansiāli labvēlīgs laiks, lai paveiktu to, kas ir ieplānots.

Mežāzis

Tiks saskatītas papildu iespējas kā paplašināt savu redzesloku un iegūt jaunas zināšanas. Labas vēstis tiks saņemtas no ārvalstu sadarbības partneriem. Domas par jauna biznesa uzsākšanu var kļūt par realitāti. Atļaujies realizēt to, kam iepriekš nepietika laika, spēka un iedvesmas. Romantiskajās attiecībās nāksies iet uz kompromisu un saskatīt izeju pat šķietami sarežģītās situācijās.

Ūdensvīrs

Ļoti piemērots ir laiks, kad atbrīvoties no visa vecā, nederīgā un sen nokalpojušā, neatkarīgi no tā vai tā būtu kāda lieta, manta, netikums vai kāda rakstura iezīme. Kāds, kurš kaut ko ir parādā vai ir aizņēmies beidzot to var atdot, taču pašam ir jāizrāda iniciatīva. Finansiāls ieguvums ļaus palutināt sevi ar kaut ko sen kārotu. Partnerattiecībās ir gaidāms mierīgs laiks, kas radīs drošības un stabilitātes sajūtu.

Zivis

Brīnišķīgi tiks piedzīvots laiks tām zivtiņām, kuras darbojas radošajā plānā. Iedvesma un jauns sajūtu vilnis ļaus realizēt to, kas ir ieplānots. Profesionālajā darbībā garlaicībai vietas nebūs, jo jauni pienākumi un papildus slodze jau klauvē pie durvīm. Romantiskās attiecībās šomēnes tiks īpaši izgaismotas spožākajās krāsās. Sajūta, ka esat viens, otram būs lielākā dāvana. Pateicies par to, kas Tev ir!

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Foto: Unplash.com

youtube icon
Abonēt youtube