Šī gada augustā Valsts policija kādā Rīgas daudzdzīvokļu namā konstatēja bordeli, kurā kā prostitūtas nodarbinātas personas no ārvalstīm. Aizdomās par bordeļa izveidošanu, uzturēšanu, vadīšanu, finansēšanu un par sutenerismu personu grupā policisti aizturēja 1981.gadā dzimušu vīrieti, tādējādi pārtraucot bordeļa darbību, ziņo Valsts policijā.

Pārbaudot saņemto informāciju, Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi augustā kādā Rīgas daudzdzīvokļu mājā konstatēja bordeli, kurš bija ierīkots vairākos īrētos dzīvokļos.

Veicot virkni izmeklēšanas darbību, aizdomās par sutenerismu Valsts policijas amatpersonas 4.septembrī aizturēja bordeļa īpašnieku – 1981.gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Tiesa vīrietim piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Kriminālprocesa ietvaros tika veiktas vairākas kratīšanas vietās, kur tika sniegti seksuālie pakalpojumi, kā arī noskaidrotas 13 personas, kuras nodarbojās ar prostitūciju. Patlaban notiek pirmstiesas izmeklēšana un tiek skaidrotas visas iesaistītās personas un notikušā apstākļi.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 165.panta 2.daļas – par sutenerismu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Foto: Unplash.com

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube