Ceturtdien, 24.septembrī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Tukumā, parkā netālu no Durbes pils, atrasts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Šobrīd likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete, visticamāk, izdarījusi pašnāvību, un izmeklēšana turpinās, ziņo Valsts policijā.

Aizvadītajā nedēļā globālajā tīmeklī Tukuma un apkārtnes, vēlāk arī daļa Latvijas  iedzīvotāju sociālajā tīklā Facebook aktīvi dalījās ar informāciju par pazudušās sievietes izskatu un iespējamo atrašanās vietu. Kā zināms, ceturtdien sievietes līķis tika atrasts turpat Tukuma teritorijā, netālu no sievietes dzīvesvietas.

Valsts policijā ziņo, ka 24.septembrī ap pulksten 11.15 policisti saņēma informāciju no ārstniecības iestādes, ka Tukumā, Mazajā Parka ielā, netālu no Durbes pils, ir atrasts 1997.gadā dzimušas sievietes līķis ar durtu brūci vēdera priekšējā sienā. Blakus sievietei tika atrasts nazis. Likumsargi nekavējoties uzsāka kriminālprocesu, veica sākotnējās neatliekamās procesuālās darbības un nozīmēja ekspertīzes.

Pašlaik policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete, visticamāk, izdarījusi pašnāvību, un likumsargi uzsāktajā kriminālprocesā turpina izmeklēšanu, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi.

“Sakarā ar veicamo izmeklēšanas darbību kopumu izmeklēšanas interesēs par lietas attīstības gaitu vairāk komentāru šobrīd neesam tiesīgi sniegt,” komentē Valsts policijā.

Foto: Unplash.com/ attēlam ir ilustratīva nozīme

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube