Jaunā darba nedēļa ir klāt, kas nozīmē to, ka jau publicēta jaunākā nedēļas horoskopa prognoze, ko sastādīja astroloģe Inita Dilāne. 

Auns

Optimistiski noskaņots, ķersies klāt saviem jaunajiem biznesa projektiem. Līdz ar nedēļas sākumu pozitīvais enerģijas lādiņš būs lielisks palīgs, lai paveiktu iecerēto. Tiks atklāts sevī kāds jauns talants.

Vērsis

Brīvdienās savstarpēja saprašanās ar līdzcilvēkiem vairos prieka un harmonijas sajūtu sevī. Nedēļas vidū priecēs izdevies darījums, līdz ar to taps skaidrs turpmākais biznesa plāns. Palutini sevi ar kādu našķi!

Dvīņi

Nedēļas nogalē var rasties nepārvarama vēlēšanās pēc izklaides pasākumiem. Arī tieksme pēc jauniem piedzīvojumiem būs ļoti iederīga. Patiecoties kādam senākam darījumu partnerim, jūtami uzlabosies finansiālā situācija.

Vēzis

Līdz ar papildu pienākumiem darba vietā, palielināsies arī atbildības izjūta. Ģimenes locekļi var prasīt papildu rūpes un uzmanību. Atceries, lai veiksmīgi atrisinātu kādu samilzušu situāciju, paraugies uz to no cita skatu punkta.

Lauva

Brīvdienās tiks gūta gandarījuma sajūta par paveikto. Atļaujies iepriecināt un palutināt sevi ar kādu vērtīgu pirkumu. Nedēļas sākumā emociju un jūtu ietekmē var sanākt pateikt to, ko var nākties vēlāk nožēlot.

Jaunava

Prātu nodarbinās sīkās domas par savu turpmāko plānu realizāciju. Tiks atrasts laiks darbiem, kuriem iepriekš neatlika laika. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Ievies košākas krāsas savā garderobē!

Svari

Nedēļas nogalē atnākusī iedvesma mudinās radīt kādu skaistu mākslas darbu. Prātu nodarbinās domas, par situāciju darba vietā, kas ieviesusi krasas pārmaiņas tavā ikdienā. Nepazaudē to, kas tev ir mīļš un dārgs.

Skorpions

Brīvdienās priecīgus brīžus piedzīvosi kopā ar pašiem tuvākajiem. Darba vietā nedaudz pārspīlētas emocijas par šķietami nepaveicamo ir pilnīgi liekas. Viss izdosies tev vislabākajā veidā. Notici brīnumam!

Strēlnieks

Radošās enerģijas pieplūdums mudinās pievērsties kādam vērienīgam projektam. Tiks apdomāta iespēja par jauna virziena attīstīšanu profesionālajā darbībā. Var nākties risināt kādu iepriekš nepabeigtu lietu.

Mežāzis

Nedēļās nogalē var uznākt rudenīgas pārdomas par darbiem, kas tuvākajā laikā ir jāpaveic. Tiks pārplānots savs ikdienas grafiks. Vairāk laika velti savas pašsajūtas uzlabošanai un veselīgāka dzīvesveida piekopšanai.

Ūdensvīrs

Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Līdz ar nedēļas sākumu pieaugs darba apjoms, kā arī honorāri par paveikto priecēs aizvien lielākos apjomos. Tiks saņemta arī atzinība no priekšniecības puses.

Zivis

Ar vēsāku prātu, nedaudz mazākām emocijām, taču ar pozitīvu skatu raudzīsies uz savu dzīvi un visu apkārt notiekošo. Vēlmju piepildīšanās ļaus saprast to, ka dzīvē nav nekā neiespējama. Iedvesma tiks rasta mīļotā cilvēka atbalstā.

Foto: Unplash.com

youtube icon
Abonēt youtube