Auns

Brīvdienās veiksmīgi tiks atgūts tas, kas pirms kāda laika tika zaudēts vai šķietami pazaudēts pavisam. Darba vietā tavas prasmes un centība tiks atzinīgi novērtēta no augstākstāvošo puses. Ļaujies izaicinājumam.

Vērsis

Labs darījums būs kā jaudīgs virzītājspēks ceļā uz savu ieceru realizēšanu. Satikts kāds nozīmīgs cilvēks īstajā vietā un laikā pavērs jaunu lappusi tavā dzīvē. Atceries to, ka brīnumi notiek, ja tiem tic.

Dvīņi

Jaunas zināšanas pavērs plašāku apziņas loku. Tiks gūtas atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem. Veiksmīgs pirkums nedēļas vidū radīs gandarījuma sajūtu. Vairāk laika un uzmanības velti saviem mīļajiem.

Vēzis

Pavisam drīz apjautīsi lielāku pārliecību sevī par to, ka profesionālajā jomā tomēr esi sava amata meistars. Ļaujies jaunai sadarbībai, jo tas ir viens no posmiem ceļā uz panākumiem. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija.

Lauva

Vairāk rūpju nekā parasti tiks veltīts mājām un ģimenes dzīvei. Prātā nāks pavisam neparastas idejas par savas dzīves telpas labiekārtošanu. Tiks atbrīvota vieta jauniem interjera elementiem. Ļaujies pārmaiņām!

Jaunava

Patīkamas pārmaiņas tavā ikdienā ļaus uz vairākām situācijām paraudzīties no visgaišākā skatu punkta. Attiecībās ar līdzcilvēkiem esi uzmanīgs izpaužot kādu sev nozīmīgu slepenu informāciju. Nezaudē modrību!

Svari

Pozitīvas enerģijas piepildīts un optimisma pilns ķersies klāt kādam sev nozīmīgam projektam. Iedvesma būs klātesoša šonedēļ ik mirkli. Ciešākas, mīļākas un sirsnīgākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.

Skorpions

Noskaņojums nedēļas nogalē mudinās pievērsties kādai relaksējošai procedūrai. Arī laiks pabūšanai tikai un vienīgi ar sevi būs vērtīgi piedzīvots un tiks gūtas jaunas atklāsmes. Atceries, ka vienmēr ir par ko priecāties!

Strēlnieks

Tiks apsvērta doma par jaunām mācībām. Brīnišķīgas iespējas profesionālajā darbā tiks saskatītas atjaunojot sadarbību ar kādu senāku darījumu partneri. Priecīgas vēsmas skars attiecību jomu. Notici veiksmei!

Mežāzis

Brīvdienās tiks piedzīvotas jaunas sajūtas aktīvā atpūtā. Veiksmīgs biznesa darījums radīs gandarījuma sajūtu. Partnerattiecībās izvairies no kritizējošām piezīmēm situācijās, kur tās ir vismazāk piemērotas.

Ūdensvīrs

Došanās darba braucienā sniegs vērtīgu pieredzi tavā profesionālajā jomā. Manāmi pieaugs ambīcijas un taps skaidrs veids kā efektīvāk sasniegt savus izvirzītos mērķus. Izvēlies taisnāko ceļu un tev izdosies viss kā iecerēts.

Zivis

Profesionālajā jomā pieaugs tava popularitāte saistībā ar kādu tavu radošo veikumu. Priecēs gūtais atalgojums, kas ļaus materializēt kādu vēlmi. Attiecībās ar mīļoto cilvēku – ļaujies sajūtām. Lai notiek, kas notikdams.

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne

Foto: Unplash.com

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube