Latvijas lidsabiedrība airBaltic no šī gada 19.decembra uzsāks tiešos lidojumus starp Rīgu un Kitili, kas tiek dēvēts par drošu slēpošanas galamērķi Somijā. Lidojumi tiks veikti vienu reizi nedēļā ar Airbus A220-300 lidmašīnu. Plānotais lidojuma ilgums līdz Kitili būs viena stunda un 55 minūtes.

Vienvirziena biļetes cena uz Kitili ir, sākot no 79 eiro.

airBaltic atkārtoti uzsver, ka cieši sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku.

Tāpat atgādināts, ka pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļošanas noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar jaunāko informāciju.

“Pasažieru drošība un veselība ir mūsu galvenā prioritāte. Esam ieviesuši stingrus drošības pasākumus, kā arī lidojumus organizējam, ņemot vērā atbildīgo iestāžu rekomendācijas. Visiem pasažieriem airBaltic lidojumos tiek nodrošināts bezmaksas pamata aprūpes komplekts, kurā ietilpst sejas aizsargmaska un dezinfekcijas salvetes,” uzsver lidsabiedrībā.

Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā.

Foto: Unplash.com

youtube icon
Abonēt youtube