Ņemot vērā ar koronavīrusa inficēto skaita progresiju Latvijā un Eiropā, Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” izziņo jaunu iespēju saviem klientiem – bez maksas pārcelt plānoto ceļojumu, ja apstiprināts COVID-19 pozitīvs rezultāts.

Iespēja ir spēkā līdz pat gada beigām. Tūroperators uzsver, ka ceļotājiem tiks nodrošināta iespēja vienu reizi mainīt iegādātā brauciena datumu, ilgumu un citus aspektus.

“Mūsu mērķis ir sniegt iespējami vairāk drošības tiem ceļotājiem, kas savu atpūtu ierasti plāno laicīgi uz priekšu. Jaunais pakalpojums “COVID PAUZE” sniedz iespēju elastīgi koriģēt plānoto braucienu, ja klientam konstatēts pozitīvs COVID-19 tests. Šis pakalpojums ir pieejams bez maksas un ir spēkā visiem ceļojumiem, kas iegādāti līdz 2020.gada 31.decembrim,” norāda tūroperatora “Novatours” vadītājs Leonīds Močeņovs.

Pārstāvis min, ka jaunais pakalpojums sniedz iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numuriņa tipu, ceļojuma virzienu, kā arī ceļojuma sezonu. Ceļotājiem šo iespēju var izmantot vismaz 24 pirms plānotā lidojuma, iesniedzot tūroperatoram pozitīva testa rezultāta apliecinājumu. Šo dokumentu jāiesniedz ne vēlāk kā 24 stundas pēc tā izdošanas.

“Novatours” skaidro, ka šogad pakalpojums “COVID PAUZE” ir bez maksas pieejams visiem ceļotājiem, kas iegādājušies vai mainījuši atpūtas braucienu – pat, ja līdz plānotajam ceļojumam ir atlikušas mazāk nekā 28 dienas. Papildu tam, visiem ceļotājiem, kas savus ceļojumus ir iegādājušies šī gada laikā, šis pakalpojums tiek automātiski piemērots, ceļotājiem nav jāveic nekādas darbības, lai šo pakalpojumu aktivizētu.

“Šis pakalpojums spēkā ir visām atpūtas braucienu paketēm, izņemot slēpošanas tūrēm un eksotiskajiem ceļojumiem,” norāda L. Močeņovs.

Vienlaikus vēstīts, ka no nākamā gada šis pakalpojums maksās 19 EUR personai. Pakalpojumu var iegādāties, rezervējot ceļojumu. Pakalpojumu ir jāiegādājas visiem līgumā minētajiem ceļotājiem.

Foto: Unplash.com

youtube icon
Abonēt youtube