Pašmāju mūziķis Andris Kivičs 11.novembra vakarā klajā laidis savu jaunāko dziesmu “TU”. Dziesmas videoklipa vienā no ainām redzama arī mūziķa sieva Liene Kiviča un abu meitiņa Mia. 

Jāteic, ka dziesmas meldiņš ir ļoti romantiskām notīm tīts, vienlaikus emocionālie dziesmas vārdi liek aizdomāties teju ikvienam par savām dzīves vērtībām.

Mūziķis par dziesmas tapšanu raksta: “Dziesma “TU” tapa COVID-19 tā saucamā “pirmā viļņa” laikā, kad vīruss savā veidā pārskatīja un izkoriģēja daudzu pāru attiecības. Daudzi pāri, iemesti nebijušā pieredzē ar pašizolāciju – izšķīrās, savukārt daudzi, tieši otrādi – satuvinājās. Daudzi vispār saprata, ka šai izrādei ar nosaukumu “dzīve” ir uzreiz pirmizrāde, bez ģenerālmēģinājuma, ka dzīve ir nogrieznis – ka nav ko gaidīt, dzīve notiek tagad. Pēkšņi daudzi saprata, cik liela vērtība ir vienkārši satikt otru. Tagad, kad ir rudens, un atkal ir ārkārtas stāvoklis, izlēmu dziesmu publicēt.”

Arī mūzikas un vārdu autors ir pats Andris Kivičs.

Arī savā Instagram kontā mūziķis aicina noklausīties jauno dziesmu.

 

View this post on Instagram

 

Noskaties Youtube pilnu manas jaunās dziesmas “TU” videoversiju!No bullshit experience kanālā🙂🎸🇱🇻

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Lasi arī  interviju ar Andri un Lieni Kivičiem – Kivičs: Mums pārmeta ģimenes vērtību graušanu, un tas viss mīlestības dēļ…

youtube icon
Abonēt youtube