Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika saņemta informācija par to, ka Dundagas novadā divi vīrieši izsaukuši taksometru, bet šoferi izraidījuši no automašīnas, lai paši ar to pārvietotos. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas vīriešus aizturēja Talsos, kad viņi devās uz autoostu, lai dotos atpakaļ uz Rīgu.

Valsts policija informē, ka svētdien, 22.novembrī, Valsts policijā saņemta informācija par to, ka divas personas pārvietojas ar svešu automašīnu. Valsts policija abus vīriešus aizturēja Talsos un šobrīd uzsākts kriminālprocess.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka divi vīrieši lietojuši alkoholu un pēc iedzeršanas tika pieņemts lēmums ar taksometru doties atpakaļ uz Rīgu. Ceļā uz Rīgu priekšā sēdošajam pasažierim ar taksometra vadītāju nezināmu iemeslu dēļ izcēlās konflikts, kā rezultātā vīrietis sāka taksometra vadītāju sist. Taksometra vadītājam izdevās aizbēgt, taču vīrieši neatmeta domu nokļūt savā galamērķī, tāpēc viens no vīriešiem sēdies pie stūres un devies ceļā.

Talsos vīrieša vadītai automašīnai radās tehniskas problēmas, līdz ar to ceļu uz autoostu turpinājuši kājām, līdz Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas viņus aizturējuši.

Abi vīrieši aizturēšanas brīdī atradās aptuveni 3 promiļu reibumā, kā arī abi vīrieši iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez autovadītāju tiesībām. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā.

Foto: Pixabay.com

youtube icon
Abonēt youtube