Auns

Kāds satiktais cilvēks tev palīdzēs tikt skaidrībā ar aktuālo situāciju, kas paša spēkiem tik viegli nav atrisināma. Nedēļas vidū jauni pavērsieni partnerattiecībās mudinās radikāli mainīt ierasto ikdienas režīmu.

Vērsis

Šonedēļ darbi ritēs savu gaitu, taču nezaudē modrību brīžos, kad jūti ka kāds ir nostājies pret tevi. Finansiāls ieguldījums nedēļas vidū, būs ieguldījumu vērts, taču lielākie augļi tiks plūkti nedaudz vēlāk.

Dvīņi

Brīvdienās labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar kādu tev izdevīgu darījumu. Kāda radoša aktivitāte būs tieši laikā, lai atpūtinātu savu prātu no daudzām liekām domām. Tiks saņemts interesants piedāvājums.

Vēzis

Nedēļas nogalē piedzīvotās emocijas ļaus uz īsu mirkli atgriezties pagātnes notikumu atmiņās. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies izrunāt visas neskaidrības un rast atbildes uz jautājumiem, tādejādi mazināsi pārpratumu risku.

Lauva

Tiks sasniegts iecerētais mērķis profesionālajā jomā. Tiks saskatītas izaugsmes iespējas tur, kur pirms īsa brīža iespējas likās bezcerīgas. Labas vēstis tiks saņemtas no potenciālā sadarbības partnera.

Jaunava

Brīvdienās prāts tiks nodarbināts ar plānošanas darbiem. Tiks ieviesta skaidrība jautājumos, kas saistīti ar dzīves vietu. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, izvairies no sīkām uz aizkarošām piezīmēm.

Svari

Iesaistīšanās kādā radošā projektā, var nesniegt gaidīto gandarījuma sajūtu. Darba vietā, ļaujoties pārmaiņām, spēsi noturēties esošajā pozīcijā. Romantiskajās attiecībās iestāsies miers, līdzsvars un harmonija.

Skorpions

Nedēļas nogalē jaukus kopā būšanas mirkļus piedzīvosi ģimenes lokā. Profesionālajā jomā tiks sasniegts iecerētais rezultāts. Tiks apsvērta doma par iesaistīšanos kādā labdarības akcijā. Ļaujies sajūtām.

Strēlnieks

Svinot dzīvi un ļaujoties visam ko sirds kāro, spēsi piepildīt sevi ar tik ļoti nepieciešamām emocijām. Darba vietā saņemtie komplimenti un uzslavas ļaus virzīties straujākiem soļiem uz priekšu.

Mežāzis

Plānotie atpūtas brīži izvērsīsies daudz labāki nekā iecerēts. Viss iegrozīsies tieši tā kā nepieciešams, pat ja sākumā šķitīs savādāk. Finansiāli tēriņi šonedēļ būs lielāki nekā biji domājis. Tāpēc apdomā labi katru nozīmīgu pirkumu.

Ūdensvīrs

Brīvdienās spēsi paspīdēt ar savām zināšanām un aizstāvēt savu citādi domājošo viedokli. Tiks saņemts labs piedāvājums par darba iespējām ārvalstīs. Ģimenes saites spēsi stiprināt ar vērtīgi pavadīto laiku kopā.

Zivis

Pļuņčājoties uz vietas savu emociju duļķos, tīrākas tās nekļūs. Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā, savas emocijas sakārtojošā braucienā. Atbalsts no tuvinieku puses nebūs tik liels kā tu gaidi, tāpēc paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Foto: Unplash.com

youtube icon
Abonēt youtube