Foto: Pixabay.com

Valsts policijā otrdien, 9.decembrī, saņēma informāciju par to, ka kādā dzīvoklī Dobelē noticis konflikts ar pavisam nelāgu noslēgumu. Mājas pagalmā atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Policisti tajā pašā naktī notikuma vietā uz aizdomu pamata par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu aizturēja vienu vīrieti un pēc dažām stundām tika aizturēts vēl viens vīrietis. 9.decembrī tiks lemts par drošības līdzekļu piemērošanu abām aizturētajām personām.

Lietas apstākļus skaidro policija – otrdien, 8.decembrī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa policisti, reaģējot uz izsaukumu par sadzīves konfliktu, devās uz kādu daudzdzīvokļu ēku, kur mājas pagalmā tika konstatēts 1999.gadā dzimuša vīrieša līķis ar durtu brūci kaklā. Notikuma vietā likumsargi aizturēja 1986.gadā dzimušu vīrieti, un, veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, tika noskaidrots, ka notikušajā klāt ir bijis vēl viens (arī 1986.gadā dzimis) vīrietis, kuru policisti aizturēja pēc dažām stundām.

Tāpat izmeklēšanas laikā aizturētajiem kungiem tika konstatēts alkohola reibums, proti, viņu izelpā tika konstatētas 1,59 un 2,54 promiles, kā arī abi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem mantiska rakstura noziegumiem.

Šobrīd likumsargi skaidro nozieguma motīvus. Ziņots, ka šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes un policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu – slepkavību.

Jāatzīmē, ka trešdien, 9.decembrī, tiks lemts par abu personu atzīšanu par aizdomās turētajām un drošības līdzekļu piemērošanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube