Foto: Simona Dilāne

Vecgada dienā, 31.decembrī, un Jaungada dienā, 1.janvārī, būs izmaiņas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā. Saistībā ar COVID-19 izplatību un valstī ieviestajiem ierobežojošajiem pasākumiem 31.decembrī un 1.janvārī sabiedrisko transportu Rīgā nevarēs izmantot bez maksas, kā tas bijis iepriekš, informē Rīgas satiksme.

Jāatzīmē, ka šogad Rīgā Jaunā gada sagaidīšanu atzīmēs bez ierastajiem masu pasākumiem, tostarp bez tradicionālā svētku salūta.

Ņemot vērā, ka pasažieru plūsma sabiedriskajā transportā ir samazinājusies un sagaidāms pasažieru plūsmas kritums gada nogalē, 31.decembrī un 1.janvārī autobusi, trolejbusi un tramvaji brauks pēc brīvdienu grafika.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka 31.decembrī un 1.janvārī biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Vecgada un Jaungada dienā 300. maršruta ekspresbusi kursēs pēc brīvdienu grafika. Citu maršrutu ekspresbusi svētku laikā nekursēs.

Iedzīvotāji aicināti izmantot sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube