Foto: Pixabay.com

Klāt gada nogale, neliels satraukums par nākamo gadu, pārdomas par šajā gadā piedzīvoto un cerība par nākamo gadu. Chillpill.lv piedāvā ar mazu acs kaktiņu ielūkoties nākotnē; sarunā astroloģe Ilze Reiha būs kā starpnieks starp Visumu un Zemi. Kā sagaidīt jauno, 2021.gadu? Vai nepieciešams veikt kādu īpašu rituālu Vecgada vakarā? Kam jaunais gads būs veiksmīgāks, kam ne tik veiksmīgs? Ļaujies maģijai un ceļo laikā kopā ar mums!

Astrologi šobrīd jūtas līdzīgi kā “amata brāļi” meteorologi, kas vēlētos brīvdienās solīt siltu un saulainu laiku, bet realitāte paredz kaut ko pilnīgi citu. Turklāt nav īsti pārliecības ne par ko, drīzāk ir šaubas un neziņa par tuvāko nākotni, kā jau ikvienas profesijas pārstāvim, tā, iesākot sarunu, teic astroloģe.

“Gribētos teikt, ka viss ir Dieva rokās, tomēr kaut kādu prognozi jau gaida ikviens, tāpēc centīšos būt optimistiska, bet nesolīšu arī kliņģerlietiņu. Arī tāpēc, ka visiem viena prognoze nekad neder. Tieši tāpat kā, kad vienā Latvijas vai pasaules daļā līst, citur spīd saule. Laika ziņā esam spiesti pieņemt savas klimata zonas īpatnības un dabas untumus, tāpat arī jārespektē savas individuālās dzimšanas kartes planētu stāvoklis. Jo tas, kas der visiem, neder nevienam!”

Astroloģe interesentiem tomēr iesaka apdomāt par individuālu konsultāciju, jo, kā jau viņa teica, visiem viena prognoze nekad nederēs. Kad lēmums pieņemts doties pie astrologa, jāzina savs dzimšanas laiks, un tikai tad varam uzzināt, vai mūs skars kopējā planētu enerģētika. Kāds būs katra individualais gads. Varbūt jūti aicinājumu mācīties astroloģiju? Vairāk uzzināsi, spiežot šeit. 

Vai Žurka paņems līdzi visu piedzīvoto 2020.gadā?

“Jācer, ka aizejošais metāla Žurkas gads, kad kā žurkas tupējām alās, izplatījām slimības un veidojām uzkrājumus, dzīvojām ģimenēs, strādājām paslepus), sākot ar februāri (11.02.2021.), kad to nomainīs metāla Vērsis, paņems līdzi visu piedzīvoto ārprātu vismaz uz kādiem 20 gadiem, (kas ir tieši metāla Žurkas stihijas cikls).”

Metāls Austrumu kultūrā saistās ar cīņu (zobens, vairogs – uzbrukums, aizstāvība). Vērsis arī cīnīsies un aizstāvēsies, bet jācer, ka tas būs stiprāks un veselīgāks. Enerģētika noteikti mainīsies. Senie austrumu gudrie bija zinoši un viedi, saskatīja arī gadu ciklu sakritības dabā.

Klasiskajā astroloģijas skatījumā planētas arī mazinās spriedzes aspektus, tomēr visa gada garumā vēl joprojām spriedze un satraukums nemazināsies. Laikam jau pārāk daudz piedzīvots bija šī gada garumā. Daudz filozofēts par to, kāpēc tas notika, par ko cilvēcei jāaizdomājas, tas gan lai paliek katra paša prātojumos, domīga ir astroloģe.

Mēs lūkosim nākamā gada enerģētiku, kas jau šobrīd sāk mainīties, jo lielā planētu trijotne beidzot sāk atdalīties viena no otras, izkliedēdama koncentrēto problemātiku pasaulē – ļoti uz to cerēsim.

Grūtāks gads būs četru zodiaka zīmju pārstāvjiem, taču kādam arī ies labāk, kādi ir padomi Vecgada vakara svinībām? publikācijas turpinājumu lasi šeit: Speciāli Chillpill | Astroloģe par Vecgada vakaru un ieskats 2021.gadā

youtube icon
Abonēt youtube