Foto: Unplash.com

Janvāris jau strauji ieskrējies. Pārdomas pēc svētkiem arī pierimušas. Tagad – tik uz priekšu! Astroloģe Inita Dilāne sagatavojusi iknedēļas horoskopu visām zodiaka zīmēm. Kas sagaida tevi? Lasi un uzzini!

Auns

Tiks saskatītas iespējas apmeklēt kādas aizraujošas mācības. Jaunas prasmes būs vērtīgs līdzeklis tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Nedēļas vidū – ļaujies neparastam izaicinājumam romantiskajās attiecībās!

Vērsis

Brīvdienās priekpilnas emocijas tiks gūtas kopā būšanas brīžos ar pašiem tuvākajiem. Nelielu vilšanās devu saistībā ar finansiāla rakstura jautājumiem var sagādāt kāds senāks paziņa. Rūpīgāk apdomā katru darījumu.

Dvīņi

Ar lielu entuziasmu ķersies klāt savam jaunajam projektam, kas būs finansiālo resursu ieguldījuma vērts. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies izvairīties no asākas vārdu apmaiņas. Labs draugs sagādās patīkamu pārsteigumu.

Vēzis

Nedēļas nogalē tiks apgūtas jaunas prasmes, kas pavērs plašākas iespējas tavā virzībā augšup pa karjeras kāpnēm. Partnerattiecībās jūtu uzliesmojums ļaus noticēt tam, ka brīnumi notiek, ja tiem tic.

Lauva

Pozitīvas pārmaiņas darba vietā ļaus piedzīvot situācijas, kas būs kā virzītājs uz jauniem sasniegumiem. Tiks apsvērta doma par ļaušanos kādam izaicinājumam. Atceries, kas neriskē, tas nevinnē!

Jaunava

Brīvdienās gūtās zināšanas ļaus vēl kārtīgāk un rūpīgāk pievērsties savai profesionālai darbībai. Manāmi pieaugs darba apjoms, tāpēc apbruņojies ar pacietību. Darījumu attiecībās – esi vērīgs uz niansēm.

Svari

Ciešākas un harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Tiks nogludinātas visas iepriekšējās nesaskaņas. Darba vietā panākumi būs garantēti, ja vien paļausies tikai un vienīgi uz sevi un savām prasmēm.

Skorpions

Veiksmīgi noslēgts sadarbības līgums ļaus virzīties aizvien tuvāk un tuvāk savam mērķim. Prātā nāks vērtīgas idejas saistībā ar savas profesionalitātes pilnveidošanu. Atceries, ka profesionalitāte un meistarība ir tavs trumpis.

Strēlnieks

Tiks satikts kāds vērtīgs darījumu partneris. Papildu naudiņas tiks gūtas saistībā ar kādu iepriekš iesāktu projektu. Sirsnīgākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Nepalaid iespēju pievērsties jaunam projektam.

Mežāzis

Neatlaidīgi virzoties savu mērķu virzienā, iecerētās virsotnes būs redzamas krietni vien ātrāk nekā esi iecerējis. Darījumu attiecībās nezaudē modrību un esi vērīgs pirms pieņem kādu nozīmīgu lēmumu.

Ūdensvīrs

Pozitīvās pārmaiņas darba vietā, būs kā jauns atspēriena punkts. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Nedēļas vidū tiks saņemtas labas ziņas par gaidāmo darījumu. Vairāk uzmanības velti mīļotajam cilvēkam!

Zivis

Profesionālajā jomā atzinība no augstākstāvošo puses motivēs būt vēl centīgākam. Tiks saņemts finansiāli izdevīgs sadarbības piedāvājums. Zīmīgi pavērsieni romantiskajās attiecībās ļaus smaidīt katru dienu.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube