Foto: Simona Dilāne

Šovakar, 26.janvārī, no Tallinas autoostas uz Lietuvas galvaspilsētu aties Lux Express autobuss, lai veiktu pirmo šādu reisu pēdējā vairāk nekā pusotra mēneša laikā.

Lux Express starptautiskā biznesa vadītājs Raits Remmels (Rait Remmel) uzskata, ka satiksmes atjaunošana ar Viļņu ir nozīmīgs solis. “Lai arī atsāksim satiksmi, veicot tikai vienu ikdienas reisu uz Viļņu, tomēr tas nodrošina darbu mūsu autobusu vadītājiem un motivē visu mūsu uzņēmumu pārdzīvot šos grūtos laikus. Mūsu kā pasažieru pārvadījumu kompānijas uzdevums ir nodrošināt iespēju brīvi ceļot, savienojot pilsētas un apvienojot cilvēkus.”

R. Remmels piebilda, ka Viļņas iekļaušana loģistikas shēmā nozīmē to, ka tiks mainīti arī citu starptautisku reisu atiešanas laiki.


No 27.janvāra Lux Express autobusi izbrauks no Tallinas uz Rīgu divreiz dienā – plkst. 10.00 un 18.00, kā arī divreiz dienā no Rīgas uz Tallinu – plkst. 11.30 un 16.00.

Savukārt no Rīgas uz Viļņu autobuss izbrauks plkst. 22.50 un pienāks Viļņā plkst. 3.10, bet no Viļņas atpakaļ uz Latvijas galvaspilsētu tas aties plkst. 6.45.

Reiss no Tallinas uz Viļņu izbrauks plkst. 18.00 un pēc īslaicīgas pieturas Rīgā turpinās ceļu uz Lietuvas galvaspilsētu.


“Lai minimizētu vīrusa izplatību, sadarbībā ar mūsu partneri esam izstrādājuši jaunu autobusu ventilācijas kontroles programmatūru, kas ievērojami palielina svaiga gaisa pieplūdi autobusa salonā, samazinot cirkulējošā patērētā gaisa daudzumu. Visos autobusos ir roku dezinfekcijas līdzekļi, un Lux Express lūdz visus pasažierus, iekāpjot vai izkāpjot no autobusa, dezinficēt rokas. Mēs piedāvājam katram pasažierim bez maksas sejas masku un aicinām ikvienu aizsegt degunu un muti ceļojuma laikā.”

youtube icon
Abonēt youtube