Foto: Pixabay.com

Auns

Idejas par sava biznesa paplašināšu var kļūt par realitāti. Tiks saskatītas iespējas par jaunu mācību apgūšanu. Nedēļas vidū rūpīgāk izvērtē kāda nozīmīga pirkuma lietderību. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstīm.

Vērsis

Brīvdienās nāksies izpildīt to, ko esi solījis pirms kāda laika. Darba vietā pilnveidojot savas esošas zināšanas un prasmes būs ieguvumu vērtas. Padomā labi pirms izsaki kādu vērtējumu par savu darba kolēģi.

Dvīņi

Nedēļas nogalē tiks apsvērta doma par došanos neparastā izklaides piedzīvojumā kopā ar pašiem tuvākajiem. Esi elastīgs attiecībā uz bērnu izteiktajam vēlmēm. Atzinīgi tiks novērtēti tavi centieni un pūliņi no priekšniecības puses.

Vēzis

Brīvdienas vēlēsies pavadīt mierīgā un netraucētā atpūtā. Augstā pienākumu apziņa mudinās  uzņemties un pildīt pirms kāda laika izveidotās saistības. Priecēs papildus ienākumi. Izvairies no domstarpībām ar saviem tuviniekiem.

Lauva

Klāt nākušie pienākumi darba vietā mudinās apgūt jaunas zināšanas. Plānotie darbi var neritēt tik raiti kā esi ieplānojis. Atceries, ka kvalitāte un profesionalitāte ir tavi lielākie trumpji ceļā uz panākumiem.

Jaunava

Brīvdienās iegādātie pirkumi var nesniegt vēlamo rezultātu, tāpēc rūpīgāk izvērtē savus izdevumus. Pieaug rūpes par kādu no tuviniekiem. Darba vietā var nākties risināt sarežģītus jautājumus, tāpēc apbruņojies ar pacietību.

Svari

Brīnišķīga nedēļas nogale ļaus piedzīvot skaistas sajūtas pašu tuvāko lokā. Patīkams pārsteigums gaidāms no darba devēja puses. Veiksmīgi atrisināsies un sakārtosies ieilgušie finansiāla rakstura jautājumi.

Skorpions

Nedēļas nogalē radīsies vērtīgas idejas kā savu dzīves telpu labiekārtot vēl mājīgāku un baudāmāku. Sirsnīgākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Tiks izdarīta nozīmīga izvēle saistībā ar kādu nozīmīgu darījumu.

Strēlnieks

Brīvdienas tiks piepildītas ar tev tik ļoti nepieciešamajām sajūtām un emocijām. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar plānotajām mācībām. Nedēļas sākumā var tikt risināti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

Mežāzis

Darba vietā darbošanās vienatnē un paļaujoties tikai un vienīgi uz sevi būs daudz produktīvāka nekā kopā ar kādu. Aktuāls kļūs partnerattiecību jautājums, tāpēc tiks izdarīt nozīmīga izvēle attiecībā uz nākotnes plāniem.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē tiks saskatītas iespējas kā produktīvāk un ienesīgāk likt lietā savas zināšanas. Tiks saņemts piedāvājums iesaistīties kādā peļņu nesošā darījumā. Pamazām tiks sasniegts iecerētais mērķis.

Zivis

Brīvdienās pozitīvas sajūtas tiks piedzīvotas kopā ar mīļoto cilvēku. Patīkams pārsteigums no viņa puses ļaus mainīt ierasto vidi un ikdienas režīmu. Līdz ar nedēļas sākumu nopietnāk pievērsīsieties savas profesionālās darbības pilnveidošanai.

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

youtube icon
Abonēt youtube