Foto: Unplash.com

Astroloģe Inita Dilāne sastādījusi nedēļas (5.-11.marts) horoskopu visām zodiaka zīmēm. 

Auns

Brīvdienās var nākties pildīt darbus, kas ir iekavējušies, tāpēc apbruņojies ar pacietību. Papildu ienākumi ļaus piepildīt kādu ilgi lolotu sapni. Tiks apsvērta doma par kādu jaunu mācību apgūšanu virtuālajā vidē.

Vērsis

Patīkamas vēstis tiks saņemtas no potenciālā sadarbības partnera. Jaunas idejas būs kā vērienīgs virzītājspēks ceļā uz panākumiem biznesā. Tiks atrisināta situācija, kas iepriekš šķita bezcerīga un neiespējama.

Dvīņi

Uzjautrinoši pārpratumi komunikācijā ļaus pasmaidīt pašam par sevi. Darba vietā var nākties atgriezties pie iepriekš paveiktiem darbiem un ieviest korekcijas. Rūpīgāk pārbaudi katru saņemto informāciju.

Vēzis

Brīvdienās patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Tiks sasniegti cerētie rezultāti profesionālajā darbībā. Lielāka pārliecība pašam par sevi ļaus straujākiem soļiem virzīties augšup pa karjeras kāpnēm.

Lauva

Mērķtiecīgi, taču apdomīgi tiks izstrādāts kāds nākotnes projekts. Kā arī savāktā labā komanda būs kā atslēga uz panākumiem profesionālajā darbībā arī turpmāk. Labas ziņas tiks saņemtas no radiniekiem, kuri dzīvo ārvalstīs.

Jaunava

Spilgti un atmiņā paliekoši mirkļi tiks piedzīvoti kādā saviesīgā pasākumā. Rūpīgāk izanalizējot situāciju darba vietā, taps skaidra turpmākā rīcības gaita. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.

Svari

Brīvdienās tiks saņemts kāds labs sadarbības piedāvājums. Taču, pirms izdari savu izvēli, izvērtē to no visiem aspektiem. Attiecībās ar mīļoto cilvēku ļauj, lai viss atrisinās pats no sevis, un neskrien notikumiem pa priekšu.

Skorpions

Nedēļas nogalē attiecību lauciņā viss tiks sakārtots pa plauktiņiem tā, ka jautājumi un šaubas vairs neradīsies. Finansiālajā jomā izdevīgs darījums izlīdzinās visus līdzšinējos robus. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Strēlnieks

Ar plašu vērienu tiks prezentētas savas jaunās prasmes un zināšanas. Patīkamas vēstis tiks saņemtas no ilggadējā sadarbības partnera. Romantiskajās attiecības jūtas uzplauks daudz košākās pavasara krāsās.

Mežāzis

Nedēļas nogalē ļaujoties virtuālajām iepirkšanās vilnim, vari iztērēt naudiņas daudz vairāk nekā plānoji. Izvērtē rūpīgāk katru vairāk vai mazāk nepieciešamo pirkumu. Darba vietā izvairies no asākas vārdu sadursmes ar kolēģiem.

Ūdensvīrs

Pavērsieni darba vietā nāks tavai esošajai pozīcijai par labu. Līdz ar to pavērsies plašākas peļņas gūšanas iespējas. Sarežģījušās attiecības ar darba kolēģiem var vēl vairāk ieskaut neskaidrību un pārpratumu atvarā.

Zivis

Brīvdienās ļaušanās romantiskām sajūtām liks tavai dvēselei gavilēt. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Tiks saskatītas papildu sadarbības iespējas, kas ļaus savus talantus parādīt daudz plašākai sabiedrībai.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube