Foto: Pexels

Valsts policijā šorīt, 14.aprīlī, saņemta informācija, ka Rīgā, Purvciemā noticis sevišķi smags noziegums un sašauta kāda persona, kura notikuma vietā gājusi bojā. Policija lūdz atsaukties autovadītājus ar videoreģistratoriem.

Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri šorīt laika posmā no pulksten 6.30 līdz 8.30 brauca pa Gunāra Astras ielu posmā no Dzelzavas līdz Deglava ielai. Lūgums sazināties ar policiju, zvanot 110. Valsts policija aicina nebaidīties sniegt informāciju, anonimitāte tiek garantēta.

Papildināts:

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka bijuši vismaz divi uzbrucēji, un tie ir pārvietojušies ar melnas krāsas “BMW X5” markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem.

Automašīnai ir bojāts labais sāns. Mašīnai iespējams var būt mainītas valsts reģistrācijas numurzīmes, tajā skaitā arī Krievijas federācijas numurzīmes. Tāpat Valsts policija ir noskaidrojusi nošautās personas identitāti. Notiek izmeklēšana un policija šobrīd visā Latvijā strādā pastiprinātā režīmā.

Noskaidrots, ka nogalināts futbola aģents Romāns Bezzubovs.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube