Foto: Pixabay.com

Šī gada 9.maijā norisināsies starptautiskais labdarības skrējiens Wings for Life World Run, kurā cilvēki no visas pasaules jau astoto reizi skrējienu uzsāks vienā laikā – Latvijā pulksten 14.00.

Par spīti globālajai veselības situācijai, Wings for Life World Run labdarības skrējiens, kura mērķis ir gūt līdzekļus mugurkaula traumu izpētei un ārstēšanai, visā pasaulē norisināsies arī 2021.gadā. Tāpat kā pirms gada, arī šogad izpaliks organizēti masveida skrējieni, tomēr ar jaunās mobilās aplikācijas palīdzību tajā piedalīties varēs ikviens!

Pateicoties šai virtuālajai opcijai, ne tikai dalībnieki varēs skriet jebkurā sev tīkamā vietā, bet aplikācija arī precīzi fiksēs viņu uzstādīto laiku un pašu izvēlētos mērķu izpildi. Piedevām, neizpaliks arī kustīgā finiša līnija – slavenā Catcher Car.

Tieši pateicoties šai unikālajai koncepcijai, finišu sasniegt spēs ikviens skrējiena dalībnieks, neatkarīgi no sev uzstādītajiem mērķiem, vecuma, vai fiziskajām iespējām.

Tiem, kuri nevēlas skriet vienatnē, ir iespēja izveidot virtuālas komandas un skriet teju kā kopā ar draugiem. Vai arī var pievienoties jau gatavai komandai, neatkarīgi no savas atrašanās vietas – tādas visā pasaulē izveidojuši arī godalgoti atlēti un citas atpazīstamas personības.

100% no WFL World Run laikā gūtajiem ieņēmumiem tiek ziedoti mugurkaula izpētei.

Reģistrēties dalībai 2021.gada 9.maijā gaidāmajam Wings for Life World Run iespējams šeit.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube