Foto: Pixabay.com

Latvijā ir atklāta pirmā TikTok māja “Fam3 House”, informē portāls balticevents.info. Tā ir pirmā un pagaidām vienīga māja Baltijā.

TikTok māja ir speciāla vieta, kur dzīvo mākslas cilvēki, kas visu laiku ir aizņemti ar TikTok jaunā satura izveidi. Diennaktīs projekta dalībnieki nepārtraukti filmē un montē videomateriālus, kurus vēlāk jau redz daudzi TikTok sociāla tīkla lietotāji gan Latvijā, gan arī ārpus tās, skaidro pārstāvji.

Uz doto brīdi mājā dzīvo seši blogeri un visi čakli strādā pie jauna satura filmēšanas priekš mājas profila (@fam3_house), kā arī priekš saviem personīgiem profiliem.

Šobrīd “Fam3 House” dalībnieki ir vietējais prankers Andrejs (@andrejko_epta), ielu intervētājs Toms (@tommyboay), dejotāji Ksenija (@ksyusha.wavy) un Goša (@goshawty371), ka arī harizmātiskās blogeres Eļa (@elyaasee) un Kate (@kateanalyy).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FAM3 HOUSE (@fam3_house)

Visu mājas dalībnieku auditorija uz doto brīdi sasniedz 300 tūkstošus sekotāju. TikTok tiklā komanda pārspēja viena video deviņus miljonus skatījumu atzīmi. Blogeru profilos ir vairāk nekā 20 videomateriālu, kas sasnieguši miljons skatījumu.

“Mēs regulāri čakli strādājam pie jauna materiāla izveides. Viss notiek ļoti draudzīgā atmosfērā. Šobrīd strauji notiek sarunas par sadarbību ar vietēja šovbiznesa un sporta pārstāvjiem, kā ari ar blogeriem no ārzemēm. Un, protams, TikTok māja ir jauno talantu aktīvā meklēšanā,” komentē viens no “Fam3 House” dibinātājiem Romans Nozdrins.

Aprīļa vidū mājas platformā Instagram tika publicēta ziņa par jauno blogeru meklēšanu. Jau vairāki TikTok lietotāji ir sākuši filmēt saturu ar “@fam3_house” atzīmi un radīt saturu, kas varētu būt noderīga TikTok mājai. Jau drīz komanda paziņos tos laimīgos, kas pievienosies komandai.

Saistītās tēmas: Fam3 Housepirmā BaltijāTiktok māja

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube