Foto: Pexels

Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) klienti var pieņemt lēmumu par centralizētās siltumapgādes ātrāku pārtraukšanu, vēsta RNP pārstāve Una Grenevica.

RNP norāda, ka pavasara mainīgajos laika apstākļos, kad dienas laikā temperatūra var pārsniegt plus desmit un vairāk grādus, bet nakts laikā nokristies zem nulle grādiem, daudzdzīvokļu mājas automatizētā siltumapgādes sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām.

Tādējādi tiekot nodrošināts, ka pavasara sezonā mājas netiek pārkurinātas un siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā, uzturot dzīvokļos komfortablu temperatūru.

Dzīvokļu īpašnieki var noteikt siltumenerģijas piegādes atslēguma datumu, noslēdzot apkures sezonu ātrāk, mājas pilnvarotā persona, biedrība vai dzīvokļu īpašnieku kopība var pieņemt lēmumu un iesniegt to RNP. Lēmumus var iesniegt elektroniski, nosūtot uz vienoto e-pasta adresi, atstājot lēmumu pastkastē pie RNP Klientu apkalpošanas centriem vai ar pasta starpniecību nosūtot uz RNP juridisko adresi,” skaidro pārvaldnieki.

Jāpiemin, ka pagājušajā gadā centralizēto siltumapgādi RNP pārtrauca no 5. līdz 7.maijam, balstoties uz temperatūras rādījumiem.

Uzņēmums arī norāda, ja rodas aizdomas, ka automatizētā apkures sistēma nefunkcionē atbilstoši āra temperatūras svārstībām, par to jāinformē Siltumserviss Rīga.

Kā liecina Firmas.lv informācija, Rīgas pašvaldībai piederošais dzīvojamo māju apsaimniekošanas uzņēmums RNP 2019.gadā strādājis ar nepilnu 64 miljonu eiro apgrozījumu un 958 800 eiro zaudējumiem. Teikts arī, ka uzņēmums 2019.gadā nodarbinājis 2 349 darbiniekus.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube