Foto: Unplash.com

Vēl nav par vēlu sākt trenēties un sagatavoties vasarai. Aktīvi sportojot, līdz vasarai var izdoties ne tikai uzlabot muskuļu tonusu, samazināt apkārtmēru un svaru, bet arī uzlabot vielmaiņu un kopējo pašsajūtu. Tieši tāpēc Biznesa augstskola Turība un fitnesa trenere Ieva Bērziņa ceturtdien, 22.aprīlī, plkst. 18.00 aicina ikvienu uz tiešsaistes fitnesa treniņu augstskolas Facebook lapā.

Nodarbības laikā trenere demonstrēs ļoti vienkāršus, bet iedarbīgus vingrinājumus, ko var veikt mājas apstākļos vai svaigā gaisā bez īpaša aprīkojuma. Viss nodarbībai nepieciešamais ir vien dzeramā ūdens pudele, vingrošanas paklājiņš, piemērots apģērbs un stunda brīvā laika.

“Uzlabojoties laika apstākļiem, uzlabojas arī mūsu garastāvoklis un vēlme biežāk kustēties. Tāpēc šis laiks jāizmanto, lai uzlabotu savu fizisko sagatavotību un veselību. Šī treniņa laikā lielāku akcentu liksim uz sēžas un kāju muskulatūru, kas noteikti patiks dāmām, savukārt nobeigumā tiks demonstrēti pāris kardio uzdevumi izturības stiprināšanai,” stāsta fitnesa trenere Ieva Bērziņa.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Tiešraidi varēs vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

youtube icon
Abonēt youtube