Foto: Instagram ekrānšāviņš

Pēc vairāku gadu garumā gūtās pieredzes vīriešu uzvalku darināšanā aktieris Rihards Lepers atgriežas ar jaunu piedāvājumu, kas veltīts tieši dāmām. Arī tagad tiek saglabāts jau iepriekš uzstādītais koncepts – desmit mūsdienīgi un autentiski uzvalku fasoni, kurus izstrādājis zīmola autors Rihards Lepers kopā ar stilisti Ievu Mohovikovu.

Vietnē multimaksla.lv teikts, ka ir radīts augstvērtīgs, ilgtspējīgs un garderobei pielāgojams apģērbu komplekts, kas būtu viegli adaptējams ikvienas sievietes ikdienai un svinīgiem iznācieniem.

Tāpat vietnē pastāstīts, ka pirms vairākiem gadiem, sadarbojoties ar Londonas uzvalku industrijas speciālistiem “Warren Bennet” un “David Hathiraman”, tika izveidota 21.gadsimta džentlmeņu uzvalku kompānija “RL suits”, kurai tika radītas desmit unikālas uzvalku skices, no kurām kungi varēja izvēlēties savam raksturam, gaumei un personībai atbilstošo.

“Zīmols “RL suits vienmēr ir bijis par kvalitāti, personību un labu gaumi,” uzsver zīmola autors.

Jāpiebilst, ka interesi par uzvalku darināšanu Rihards Lepers ir pārmantojis no sava senča – pagājušā gadsimta 20. un 30.gados izslavētā drēbnieka Lorenca Lepera, kurš tolaik šuva unikālus, rokām darinātus uzvalkus tā laika dendijiem un džentlmeņiem.

Daudzām radošajām personībām – dziedātājiem, mūziķiem, aktieriem u.c. – ir aizraušanās, ar ko viņi nodarbojas paralēli savai pamatprofesijai: izgatavo visdažādākās lietas, glezno, ada, izšuj, rada mākslas darbus, pavārmākslas šedevrus u.c.. Un nu ir pienācis brīdis, kad viņi vēlētos publiski dalīties ar saviem darinājumiem. Vasaras brīvdabas «pop-up» tirdziņos mākslinieku radītās lietas būs iespējams iegādāties par īpašu cenu, tādējādi atbalstot radošos cilvēkus, turklāt vairāku mākslinieku radītās lietas būs pieejamas tikai un vienīgi šīs vasaras tirdziņos un ir unikālas, jo tās iepriekš nekur publiski nav bijušas pieejamas un apskatāmas.

Interesentiem būs noderīgi zināt, ka “RL Suits” un citi mākslinieku darinājumi būs pieejami arī mākslinieku “pop-up” tirdziņos.

Pirmais no tiem būs jau rīt, 6.maijā, uz t/c Domina Shopping A puses autostāvvietas jumta, 4. stāvā.

Savukārt online veikala multimaksla.lv atklāšana notiks 10.maijā.

Saistītās tēmas: «pop-up» tirdziņosRihards LepersRL Suits

youtube icon
Abonēt youtube