Saeima ceturtdien, 20.maijā, atjaunoja 13.Saeimas deputāta mandātu Jānim Vitenbergam, Rīta kafija noskaidroja Saeimas Preses dienestā.

J.Vintenbergs tika ievēlēts 13.Saeimā un deputāta mandātu viņš lūdzis atjaunot, jo 14.maijā beidzis pildīt ekonomikas ministra amata pienākumus.

Tādējādi darbu parlamentā noslēdz Aivars Geidāns, kurš Saeimas sastāvā iestājās pagājušā gada aprīlī uz laiku, kamēr no partijas “KPV LV” kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.

A.Geidāns Saeimā darbojās Eiropas lietu komisijā un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā, kā arī Mājokļa jautājumu apakškomisijā.

Jāatgādina, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, ņemot vērā Saeimas KPV frakcijas lēmumu atsaukt savu izvirzīto ekonomikas ministru un balstoties uz Sadarbības līgumā noteiktajiem Ministru prezidenta pienākumiem, izdeva rīkojumu par Jāņa Vitenberga demisiju.

Lasiet arī: Kariņš izdod rīkojumu par ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga demisiju

Uz laiku līdz jauna ekonomikas ministra apstiprināšanai amatā par ministra pienākumu izpildītāju iecelts zemkopības ministrs Kaspars Gerhards.

youtube icon
Abonēt youtube