Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis ar nepacietību gaida savu kāzu dienu ar Jāni Miņinu, kuri gredzenus mīs jau pavisam drīz – šī gada jūlijā. STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” videosižetā mākslinieks atklāj, ka abi vēl nav vienojušies par uzvārdu.

Lai gan kāzu datums pat vairākkārt ir pārcelts, tā diena tuvojas. Kašers ir satraukts un teic, ka vēlas atpūsties pirms lielā notikuma un priekšā vēl daudz darāmā.

“Kāzas es gaidu ar tādām maza bērna actiņām, ar triceklīgu sirsniņu. Tagad patiešām gribas koncentrēties uz mums, uzmūsu attiecībām.”

Mēs nevaram saprast, kāds tad būs tas uzvārds, jo tomēr es to paladziņu vēlos vilkt uz savu pusi, es vēlos Blūma-Blūmaņa vārdu nest tautās, bet es saprotu, ka būtu tikai taisnīgi, ka arī Miņins tur parādās, smaidot nosaka Kašers.

Viņš arī atklāj, ka šobrīd aktīvi noris gatavošanās, protams, lielu lomu spēlēs tērpu izvēle lielajā dienā, jo Kašers uzskata, ka tērpi ir apliecinājums, kas ved tuvāk kāzām.

Jāatgādina, ka Kašers 2020. gada vasarā bildināja savu dzīvesbiedru Jāni Miņinu, šo notikumu iemūžinājis video un publicējis savā Instagram kontā.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kasher Blums-Blumanis (@kasher_bb)

youtube icon
Abonēt youtube