Foto: Flickr.com

No 1.jūnija skatītāji, kuri ir vakcinējušies pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19, pasaules čempionātu hokejā varēs apmeklēt klātienē (t. sk. ložu klientu), tā Ministru kabinets lēma ceturtdien, 27.maijā. 

Biļetes būs pieejamas vienā cenu kategorijā. Vienas biļetes cena uz atlikušajām regulārā čempionāta spēlēm maksās 110 eiro. Tikmēr ceturtdaļfināla biļetes būs pieejamas par 165 eiro, biļetes uz pusfināla mačiem maksās 220 eiro, uz spēli par bronzu – 280 eiro, bet uz zelta maču – 340 eiro, informāciju sniedz1 IIHF Ice Hockey World Championship.

Biļešu pārdošana oficiālajā mājaslapā 2021.iihfworlds.com/lv sāksies aptuveni 24 stundas pirms spēļu sākuma.

Valdības pieņemtie grozījumi Epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai paredz, ka Hokeja čempionāta spēles varēs skatīties personas, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no 22 līdz 90 dienām pēc AstraZeneca vakcīnas pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc AstraZeneca vakcīnas otrās devas saņemšanas.
Hokeja spēles klātienē būs atļauts skatīties personām, kuras ir pārslimojušas ar Covid-19.

No 1.jūnija būs iespēja elektroniski vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu.

Skatītājiem biļešu kontrolierim būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete, kurā norādīts biļetes lietotāja vārds un uzvārds, kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Personalizēta ieejas biļete būtu derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Skatītājiem visa spēles apmeklējuma lakā būtu jālieto mutes un deguna aizsegi, tai skaitā atrodoties spēles arēnas teritorijā ārtelpās.

youtube icon
Abonēt youtube