Foto: Unplash.com

Pēc nokrišņiem bagātā maija, jūnijs iesāksies sausāks un saulaināks. Jaunās nedēļas otrajā pusē daudzviet Latvijā gaiss iesils līdz +20…+23°, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pirmajā nedēļas pusē debesīs būs mainīgs mākoņu daudzums, pirmdien un otrdien vietām īslaicīgi līs, bet trešdiena paies bez ievērojamiem nokrišņiem. Dominēs lēns vējš un dažviet nakts un rīta stundās veidosies migla. Gaisa temperatūra dienā būs +13…+19°, bet naktīs +4…+10°, vienīgi naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra būs zemāka – daudzviet gaiss atdzisīs līdz 0…+4° un vietām zemes virskārtā gaidāma arī salna -1…-2°.

Nedēļas otrajā pusē bieži spīdēs saule un lielākā nokrišņu iespējamība ir ceturtdien un svētdien, bet tā skars vien nelielu daļu valsts teritoriju un lietus būs īslaicīgs. Dominēs lēns vējš un kļūs par dažiem grādiem siltāks – gaisa temperatūra dienas laikā jau daudzviet pakāpsies līdz +20…+23°, vēsākam esot piekrastes rajonos. Arī naktis būs siltākas un teritorijas lielākajā daļā termometra stabiņš nenoslīdēs zem +10°.

youtube icon
Abonēt youtube