Foto: Publicitātes

Ģimenēm veltītajā izglītojošajā Roche grāmatu sērijā iznācis jauns izdevums – “Gribam būt ģimene”. To var saņemt bez maksas drukātā veidā un tā lasāma arī digitālā formātā.

Grāmata “Gribam būt ģimene” ir veltīta topošajām un jaunajām ģimenēm kā ceļvedis stipras ģimenes veidošanā. Grāmatā apskatītie temati rosina pārus izvērtēt, vai un cik atbildīgi viņi izturas pret savu veselību – tai skaitā emocionālo un seksuālo –, vai un cik ļoti rūpējas par savu auglību, vai un cik apzināti stiprina savas kā pāra attiecības. Tāpat grāmatā labi uztveramā shēmā ir iekļauts neauglības diagnostikas un ārstēšanas algoritms, iepazīstina grāmatas izdevējs – Roche Latvija sadarbībā ar vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv.

“Zinot to, ka Latvijā daudziem bērniem nav pozitīvas ģimenes pieredzes, nolēmām sadarbībā ar vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv izdot grāmatu, kur šādas zināšanas varētu gūt! Grāmatā Latvijas labākie eksperti dalās ieteikumos, kā veidot laimīgu ģimeni, ja pašiem jaunajiem vecākiem tāda nav bijusi. Ticu, ka laimīgās ģimenēs bērni slimo ievērojami mazāk!” par grāmatas izdošanas mērķi stāsta Roche Latvija direktors, Dr. Rauls Vēliņš.

Lasiet arī: Rīta kafija sarunājas | Anna Lieckalniņa: Vispirms mammām ir jābūt laimīgām, lai laimīgi būtu viņas bērni

Grāmatu konsultējuši Latvijā ievērojami savas jomas speciālisti: ārste psihoterapeite Gunta Andžāne, sistēmiskā trenere Iveta Apine, RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras asociētā profesore Anda Ķīvīte-Urtāne, narkoloģe Ilze Maksima, ārsts Mareks Marčuks, teologs Indulis Paičs, psihoterapeite Egita Pļaviņa, psihiatre un psihoterapeite Iveta Pļaviņa, Rīgas Stradiņa universitātes profesore un ginekoloģe Dace Rezeberga, ārsts psihoterapeits Artūrs Utināns, ārste rezidente psihoterapijā Laura Valaine, ginekoloģe Vija Veisa, ginekoloģe reproduktoloģe Zane Vītiņa, ārste psihoterapeite Inta Zīle.

“Grāmatas mērķauditorija ir jaunās ģimenes, tomēr iesaku to izlasīt arī esošajām mammām un tētiem – no katra grāmatas raksta esmu paņēmusi līdzi ko nozīmīgu arī sev, neraugoties uz to, ka mūsu ģimenei jau ir nopietns stāžs un trīs bērnu pieredze,” iesaka grāmatas galvenā redaktore, vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Par godu grāmatas iznākšanai 1. jūnijā, Bērnu aizsardzības dienā, plkst. 13.00–14.00 interesenti aicināti skatīties ekspertu tiešsaistes sarunu par vienu no grāmatā aktualizētajiem jautājumiem – “Ģimenes veselības tests (arī emocionālās un seksuālās!)”. Tajā sarunāsies grāmatu konsultējušie speciālisti: ārsts psihoterapeits, psihiatrs, RSU docents Artūrs Utināns, RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras asociētā profesore, Sabiedrības veselības institūta direktore, Dr. med., Mg. sc. sal. Anda Ķīvīte-Urtāne, narkoloģe Ilze Maksima un Roche Latvija direktors, Dr. Rauls Vēliņš. Sarunas moderatore Inga Akmentiņa-Smildziņa, Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja. Saruna skatāma portālā Mammamuntetiem.lv, kā arī Facebook.com/Mammamuntetiem un Roche Latvija Facebook.com kontā.

Grāmatu “Gribam būt ģimene” bez maksas var saņemt SIA Roche Latvija birojā Rīgā, Miera ielā 25, iepriekš rakstot uz e-pastu: riga.info_latvija@roche.com, vai vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” redakcijā Rīgā, Brīvības ielā 40, iepriekš rakstot uz e-pastu: fonds@mammamuntetiem.lv.

Grāmata latviešu un krievu valodā lasāma arī digitālā formātā Roche.lv sadaļā “Sociālā atbildība” un Zurnali.mammamuntetiem.lv.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube