Dzejniece un šovu zvaigzne Magone Šutoviene gatavojas vasaras sezonai, un vēlas atbrīvoties no liekās ķermeņa masas. Magonei ir sava recepte skaistam augumam, ar ko viņa faniem dalās STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” videosižetā.

Viņa gan neatbalsta diētas, saucot tās par mocībām. Arī Magones fani ik pa laikam sūtot informāciju par tievēšanas akcijām, mudinot Magoni tās izmēģināt, viņa atbild: “Ziniet, ne man laika, ne man gribēšanas tādas lietas darīt. Es zinu labākus veidus, kā ar to tikt galā.”

Lāpsta, tīrums, kaplītis, cirvītis, kaut kas tāds, tik kusties. Arī bērni jāceļ, jāmazgā, jāgana, tā kā aktivitātes – vo, ne džimu vajag, ne badā sēdēt.

Vēl labs veģetārs piegājiens esot zaļas lapiņas: “Viss zaļš, loc tik iekšā!” Ēdot rabarberus vairāk par normu, varot gadīties šķidrs vēders, bet arī tas nekas, teic Magone.

Šovu zvaigzne arī atklāj, ka uz svariem nekāpj, viņai tādi nemaz neesot, un arī nosaka, ka, “kam gan tas interesē, Žanim ar ne”. Vienlaikus Magone ir priecīga, ka ir kļuvusi slaidāka pēc bērnu piedzimšanas, “pēc četriem bērniem domāju, ka neslikti”.

Vēl dzejniece atklāj, ka necenšas tiekties pēc topmodeles auguma.

Lasiet arī: Tas ir jādzird! Magones Šutovienes dzeja uzmirdz patriotiskā dziesmā

Saistītās tēmas: Magone ŠutovieneSlavenības. Bez filtra

youtube icon
Abonēt youtube