Foto: Flickr.com/Autors: Irina Galitskaya

Lai uzņēmumam dotu jaunu attīstības vērienu, par AS LIDO akcionāru (51%) kļuvis OU “Treeland”, kas ir Igaunijas uzņēmējam Ivaram Vendelinam (Ivar Vendelin) piederošs uzņēmums. Kā nākamos attīstības soļus abi uzņēmēji, Gunārs Ķirsons un Ivars Vendelins, redz uzņēmuma darbības paplašināšanu ne tikai Baltijā, bet arī Skandināvijā un, iespējams, citviet Eiropā.

LIDO dibinātājs un akcionārs Gunārs Ķirsons apliecina, ka jauns partneris esošajos apstākļos ir vitāli nepieciešams, lai uzņēmums varētu turpināt attīstības ceļu.

“Covid-19 izraisītā krīze ir daudz iemācījusi, diemžēl valsts solītā palīdzība daudzkārt palikusi tikai vārdos. Taču uz vietas palikt nevar, tādēļ šis ir tālredzīgs lēmums. Šajā situācijā jauna attīstības partnera piesaiste, ar kuru mans stratēģiskais redzējums saskan, ir spēcīgs atspēriena punkts LIDO izaugsmei, lai LIDO augtu un radītu pievienoto vērtību un prieku cilvēkiem ne tikai Latvijā,” pārliecināts G. Ķirsons.

“Vienmēr LIDO zīmolu esmu vērtējis kā vērtīgu un ļoti perspektīvu, taču bija jāpienāk īstajam brīdim, lai uzsāktu kopīgu ceļu uz izaugsmi. LIDO ir Latvijas vizītkarte – ar šo Latvijas pērli ir jālepojas. Ceru, ka varu sniegt ieguldījumu ar savām zināšanām un pieredzi, lai LIDO un latviskās vērtības nestu arī ārpus Latvijas robežām,” pauž Ivars Vendelins.

Gunārs Ķirsons arī turpmāk strādās AS LIDO padomē, lai turpinātu darbu pie uzņēmuma attīstības, jaunu tehnoloģiju ieviešanas projektiem un restorānu tīkla ģeogrāfiskās paplašināšanas. Uzņēmuma valde paliek nemainīgā sastāvā.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube