Foto: Unplash.com

Jaunais nedēļas (11. – 17. jūnijs) horoskops ir gaisā! Astroloģe Inita Dilāne iepazīstina ar prognozi, kas kādam liks vilties, bet citu padarīs patiesi laimīgu!

Auns

Nedēļas nogale aizritēs saviesīgus un jautrus pasākumus baudot. Priecāsies par saņemto uzmanību no tuvinieku puses. Nedēļas vidū kāds patīkams brauciens radīs tās nepieciešamās emocijas, kas tev ir vajadzīgas.

Vērsis

Aktuāli var kļūt jautājumi, kas saistīti ar dzīvesvietu un nekustamo īpašumu kopumā. Vērtīgs ieguvums radīs piepildījuma sajūtu. Nedēļas vidū tiks saskatīti jauni un ienesīgāki peļņas gūšanas avoti.

Dvīņi

Brīvdienas tiks piedzīvotas aktīvā atpūtā, draugu un radu ielokā. Līdz ar nedēļas sākumu ķersieties klāt darbiem, kas tika iekavēti. Pateicoties kādam notikumam, harmoniskākas un sirsnīgākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.

Vēzis

Manāmi jūtams finansiālais kāpums ļaus noticēt tam, ka tumšākās stīpas ir jau aiz muguras. Veiksmīgi tiks atrisināti sarežģījumi darba vietā. Atļaujies darīt to, ko iepriekš esi sev liedzis. Ļaujies sajūtām!

Lauva

Brīvdienās būsi pārņemts ar savām personiskajām darīšanām tik daudz, ka tuvinieki var uzmest lūpu par uzmanības tūkumu no tavas puses. Darba vietā panākumi mīsies kopā ar gandarījumu. Notici saviem prasmēm.

Jaunava

Nedēļas nogalē prāts būs nodarbinās ar to, kā efektīvāk likt lietā savus enerģētiskos resursus. Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar sarežģīto uzdevumu.

Svari

Piedalīšanās kādā aizraujošā projektā, dos arī taustāmu ieguvumu. Profesionālajā jomā jaunas idejas būs kā spēcīgs atspēriena punkts ceļā uz panākumiem. Romantiskajās attiecībās sajutīsies laimīgs un novērtēts. Izbaudi katru mirkli!

Skorpions

Brīvdienās izanalizējot esošos notikumus, nonāksi pie vērtīgiem secinājumiem. Partnerattiecībās nāksies izdarīt nozīmīgu izvēli, kas ļaus attiecībām pāriet jaunā kvalitātē.  Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi!

Strēlnieks

Nedēļas nogalē tiks saskatītas iespējas iemācīties kaut ko jaunu un noderīgu savai profesionālai izaugsmei. Veiksmīgi tiks atrisināti birokrātiska rakstura jautājumi, kas saistīti ar veselības iestādēm.

Mežāzis

Nāksies saskarties ar dažādiem šķēršļiem un izaicinājumiem finansiālajā plānā. Riskēt vai neriskēt, ieguldīt vai nē – tāds būs aktuālais jautājums šonedēļ. Nedēļas vidū patīkami pavērsieni ir gaidāmi darba vietā.

Ūdensvīrs

Panākumi profesionālajā jomā dos spēku turpmāko ideju virzīšanai uz priekšu. Nedēļas vidū veiksmīgs darījums ar ārzemju partneri pavērs plašākas finansiālas iespējas. Tiks piedāvāta iespēja doties pieredzes apmaiņas braucienā.

Zivis

Brīvdienās nākušās atklāsmes par turpmāko dzīves ceļu ļaus paraudzīties daudz plašāk nekā līdz šim. Priecīgus kopā būšanas mirkļus sagādās mīļotais cilvēks. Apziņa, ka neesi viens, dos spēku jaunu virsotņu sasniegšanai.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube