Foto: Unplash.com

No šī gada jūlija Rīgas domes Labklājības departaments un MFD Veselības grupa atkal piedāvā iedzīvotājiem veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspreskonsultāciju.

Jāuzsver, ka pakalpojums pieejams, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu vai pēdējo 48h laikā veikta Covid-19 testa rezultātu, kas ir negatīvs.

Pakalpojums tiek nodrošināts Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietēja mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumus.

Bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšana un ekspreskonsultācija jūlijā tiks veiktas divās MFD Veselības grupas filiālēs Rīgā – Dzirnavu ielā 70 un Saharova ielā 20a.

Visi bezmaksas eksprestesti ir pieejami pēc iepriekšējas pieteikšanās, saskaņā ar ekspreskonsultāciju grafiku, kas regulāri tiks publicēts mājaslapās www.mfd.lv un www.veseligsridzinieks.lv. Veikto eksprestestu rezultātus varēs saņemt uzreiz pēc testu veikšanas, MFD Veselības grupas sertificētie speciālisti sniegs īsu konsultāciju, skaidrojot iegūtā eksprestesta rezultātus.

Pieteikties uz bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspreskonsultāciju var katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00, zvanot pa tālruni 25411884.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube