Foto: Unplash.com

Nekas uz vietas nestāv, viss plūst un mainās. Jaunais nedēļas (2. -9.jūnijs) horoskops, ko sastādījusi astroloģe Inita Dilāne ir gaisā! Šajā nedēļā ikviens aicināts padomāt par darba augļiem, proti, labie darbi atmaksājas.

Auns

Jaunas iespējas tiks saskatītas savā profesionālajā darbībā. Rūpīgi izvērtē katru potenciālo darījumu partneri, pirms izdari nozīmīgu izvēli. Vairāk kopā būšanas mirkļu velti savam mīļotajam cilvēkam.

Vērsis

Nedēļas nogalē pavisam negaidīts finansiālais ieguvums var materializēt kādu tavu sen lolotu sapni. Zīmīga satikšanās, ļaus paraudzīties uz aktuālo situāciju no pavisam cita skatu punkta. Notici sev!

Dvīņi

Aktuāli kļūs materiāla rakstura jautājumi, kas saistīti ar izdevumiem bērnu vajadzībām. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no sarkastisku frāžu lietošanas. Sparīgu enerģijas lādiņu sniegs pievēršanās kādam hobijam.

Vēzis

Brīvdienās kāds iespaidīgs un jaudīgs pasākums sniegs tev nepieciešamo sajūtu devu. Vairāk uzmanības tiks veltīts savām interesēm. Padomā labi, pirms sper nozīmīgu soli savā profesionālajā darbībā.

Lauva

Prātā nāks žilbinošas idejas kā savu profesionālo darbību pacelt par līmeni augstāk. Papildu ienākumi var radīt arī nelietderīgus tēriņus. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, atceries, ka gudrākais vienmēr paklusē.

Jaunava

Nedēļas nogalē brīnišķīgi pavadīts laiks kopā ar tuviniekiem ļaus apjaust jaunas vērtības dzīvē. Tavas rūpes un gādība tiks atalgota ar uzviju. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar papildus pienākumiem.

Svari

Spēcīgu sajūtu, jaudīgas enerģijas piepildīts no mīļotā cilvēka puses, dos spēku teju vai kalnus gāzt savā profesionālajā darbībā. Izdevies projekts radīs gandarījuma sajūtu sev un atzinību no tuviniekiem.

Skorpions

Brīvdienās atļaujoties darīt kaut ko vairāk nekā vienmēr esi sev ļāvis, būs pareizā izvēle. Domas par to ‘kā būtu, ja būtu’, tikai samudžinās jau tā aktīvo prātu. Ieklausies kāda vieda cilvēka padomā.

Strēlnieks

Priecīgs prāts, jēgpilnas idejas mudinās realizēt tās pēc iespējas ātrāk. Panākumi profesionālajā darbībā ļaus izpausties ar vēl lielāku vērienu. Papildu naudiņas tiks gūtas saistībā ar kādu iepriekš uzsāktu darījumu.

Mežāzis

Nedēļas nogalē prieku radīs saviesīgs pasākums pašu tuvāko lokā. Saviļņojošas izjūtas tiks piedzīvotas kopā ar mīļoto cilvēku. Darba vietā tiksi atzinīgi novērtēts un tiks piešķirta arī kāda īpaša privilēģija.

Ūdensvīrs

Labas ziņas tiks saņemtas par gaidāmo projektu un sadarbību ar ārvalstīm. Vilinošs piedāvājums mudinās izvērtēt savu esošo pozīciju darba vietā. Apdomā labi, pirms sper tik nozīmīgu soli.

Zivis

Nedēļas nogalē enerģijas lādiņu gūsi, dodoties kādā piedzīvojumu braucienā jautrā kompānijā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, saikne kļūs tik cieša, ka atliks vien brīnīties par to, ka brīnumi notiek, ja tiem tic!

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube