Foto: Unplash.com

Jūlijs strauji tuvojas nobeigumam. Reizēm ir jāļaujas notikumu plūdumam, lai arī kas tevi sagaida – tici, viss izdosies! Rīta kafija piedāvā iepazīties ar jaunāko horoskopa (23. – 29.jūlijs) prognozi visām zodiaka zīmēm. 

Auns

Brīvdienās, pateicoties kādam negaidītam apciemojumam, var nākties pārplānot savu plānoto darbu grafiku. Manāmi uzlabojumi materiālajā jomā ļaus piepildīt kādu sapni saistībā ar mācībām vai kādu kārotu ceļojumu.

Vērsis

Darba vietā saņemtais piedāvājums būs kā vērtīgs izaicinājums, kas ļaus apgūt noderīgas prasmes, kas noderēs tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Atceries – kurš vairāk velk, tam arī vairāk krauj.

Dvīņi

Vērtīga satikšanās nedēļas nogalē rosinās uz atklāsmēm un vērtīgām atziņām saistībā ar esošajam partnerattiecībām. Daudzās domas par savu profesionālo darbību var vēl vairāk uzvilkt jau tā tramīgo prātu.

Vēzis

Vērtīgi kopā būšanas mirkļi, kas piedzīvoti kopā ar saviem pašiem tuvākajiem radīs laimes sajūtu. Panākumi profesionālajā darbībā, ļaus saprast to, ka esi savā vietā. Nepalaid garām vērtīgu darījumu.

Lauva

Brīvdienas, kas piepildītās ar krāšanām sajūtām un saviesīgiem pasākumiem, var radīt arī nelielu noguruma sajūtu. Prasme darīt un apvienot vairākus darbus vienā laikā būs tava šīs nedēļas augstāka prasme!

Jaunava

Neplānoti finansiāli izdevumi nedēļas nogalē mudinās izvērtēt katru turpmāko nozīmīgo pirkumu. Nedēļas vidū var tikt dota iespēja apmeklēt kādu tev vērtīgu pasākumu. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.

Svari

Brīvdienās var nākties čakli pastrādāt, lai paveiktu visus iekrājušos darbus. Nopietnāk pievērsīsies sava iesāktā projekta pilnveidošanai un noslīpēšanai līdz galam. Zīmīgs pavērsiens ir gaidāms romantiskajās attiecībās .

Skorpions

Tiks augstu novērtētas tavas prasmes profesionālajā jomā. Šī sajūta mudinās censties vēl vairāk un pierādīt sevi vislabākajā veidā. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Tiks apsvērta doma par došanos tālākā ceļojumā.

Strēlnieks

Brīvdienās sarežģījušās attiecības ar draugiem, izgaismos to, kas ir draudzība. Darba vietā augstā pienākumu apziņa liks pastrādāt vairāk nekā tev paredzēts. Atļaujies palutināt sevi ar kādu vērtīgu pirkumu!

Mežāzis

Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar turpmāko sevis pilnveidošanu un savas profesionalitātes izkopšanu. Darījumu attiecībās esi vērīgs, un nepalaid garām kādu nozīmīgu, grūti pamanāmu niansi.

Ūdensvīrs

Veiksmīgi atrisināsies aktuālā finansiālā situācija ar biznesa partneri. Svarīga saruna ar priekšniecību var dot iespēju tik pie kāda nozīmīgāka amata. Īstais laiks, lai pilnveidotos profesionālajā darbībā.

Zivis

Brīvdienas radīs patīkamu piedzīvojumu pilnas priecīgas emocijas. Darba apjoms var kļūt tik liels, ka var pat nepietikt laika, lai paveiktu visu, kas sakrājies. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Tiks atgūts tas, kas pirms kāda laika tika zaudēts.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube