Foto: Publicitātes

Nākamajā nedēļas nogalē modes un izklaides centra Rīga Plaza autostāvvietā notiks brīvdabas kino seansi, kurus varēs apmeklēt arī personas bez Covid-19 sertifikāta, jo filmu skatīšanās notiks no automašīnām, turklāt – bez maksas.

Piektdien, 30.jūlijā, plkst. 20.00 notiks kino vakars pieaugušajiem, bet sestdien, 31.jūlijā, plkst. 10.00 sāksies bērnu kino rīts. Organizatori uzsver, ka ieeja ir bez maksas, iepriekš piesakoties Rīga Plaza Facebook lapā un izņemot ieejas kartes Informācijas centrā.

“Šobrīd parādās arvien vairāk izklaides un kultūras pasākumu, tomēr ne visiem tie šobrīd ir pieejami. Gaidot kinoteātra “Apollo Kino” atvēršanu, vēlamies palutināt savus apmeklētājus, kā arī nodrošināt visiem vienlīdzīgas izklaides iespējas, tādēļ organizējam brīvdabas kino seansus, kuros kino baudāms droši, no automašīnām,” stāsta modes un izklaides centra Rīga Plaza vadītāja Irīna Toropova.

Piektdienas, 30. jūlija, vakarā plkst. 20.00 Rīga Plaza jumta autostāvvietā tiks demonstrēta filma “Foršie džeki”.

Asa sižeta komēdija ar Raselu Krovu un Raienu Goslingu galvenajās lomās ir izpelnījusies skatītāju un kino ekspertu atzinību, saņemot vairāk nekā 30 nominācijas un 9 apbalvojumus. Filmas darbība notiek septiņdesmito gadu Losandželosā, kur, izmeklējot slavenas porno zvaigznes pašnāvību, jāsadarbojas diviem pilnīgi nesaderīgiem personāžiem – ļoti korektam, licencētam privātdetektīvam un algotam izsitējam.

Sestdien, 31. jūlijā, plkst. 10.00 notiks bērnu kino rīts, kurā varēs skatīties animācijas filmu visai ģimenei “Lielās Pēdas dēls”.

Tajā zēns dodas sava sen pazudušā tēva meklējumos un uzzina, ka patiesībā viņa tēvs ir mistiskais tēls Lielā Pēda, kurš slēpjas mežos, lai pasargātu sevi un savu ģimeni no zinātniskajiem eksperimentiem. Pavadot laiku kopā, atklājas, ka arī zēnam piemīt īpašas spējas. Šī Eiropā veidotā animācijas filma aizrauj ar sirsnīgu stāstu un morāli.

Kino tiks demonstrēts bez maksas, taču ierobežoto vietu skaita dēļ nepieciešams iepriekš pieteikties un saņemt ieejas karti. Pieteikšanās notiks “Rīga Plaza” Facebook lapā un tā sākta jau no 23. jūlijā plkst. 12.00.

Ierašanās brīvdabas kino norises vietā paredzēta 30 minūtes pirms seansa sākuma. Apmeklētājiem būs jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības un izkāpšana no transportlīdzekļiem būs atļauta tikai ārkārtējas nepieciešamības gadījumā. Vienā automašīnā būs atļauts atrasties tikai vienas mājsaimniecības locekļiem.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube