Foto: Unplash.com

Aizrit pēdējā vasaras nedēļas nogale… Rudens tuvojas! Nav ko skumt, rudens vienmēr atnes jaunas vēsmas, piedzīvojumus un  pārsteigumus! Un kas sagaida tevi? Lasi astroloģes Initas Dilānes jaunāko nedēļas (27.08 – 2.09) horoskopu. 

Auns

Vērtīgs kopā būšanas laiks tiks piedzīvots kopā ar pašiem tuvākajiem. Patīkamas ziņas tiks saņemtas saistībā ar kādu ārvalstu darījumu. Jaunas iespējas tiks saskatītas savā esošajā darba vietā, ļaujies riskam!

Vērsis

Uzsāktās mācības būs lielisks instruments tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Noticot savām prasmēm, spēsi ar vēl lielāku jaudu doties savu ieceru virzienā. Mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu.

Dvīņi

Mainoties ierastajai ikdienas rutīnai, citādāka kļūs arī vērtību sistēma. Jauni pavērsieni partnerattiecību jomā ļaus novērtēt to, kas jau ir. Nedēļas vidū finansiāli tēriņi var pārsniegt plānotos izdevumus.

Vēzis

Nedēļas nogalē pozitīvi notikumi ģimenē saliedēs. Izvairies jo nepamatotiem pārmetumiem attiecībās ar darba kolēģiem. Tiks satikts vērtīgs darījumu partneris. Ļaujies intuīcijas impulsiem.

Lauva

Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā, siltākā un saulainākā atvaļinājuma braucienā. Papildu ienākumi var radīt arī papildu tēriņus. Veiksmīgi tiksi galā ar saviem jaunajiem pienākumiem darba vietā.

Jaunava

Brīvdienās izdosies savienot neiespējamo – gan čakli pastrādāt, gan arī būt ieskautam svinību virpulī. Vērtīgs ieguvums ļaus pilnveidot kādu no saviem hobijiem. Priecēs negaidīts draugu apciemojums.

Svari

Pārdomu pilnas brīvdienas mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli saistībā ar gaidāmo pasākumu. Priecīgas vēstis tiks saņemtas no sadarbības partnera. Romantiskajās attiecībās tiks piedzīvotas jaunas un vēl nebijušas izjūtas.

Skorpions

Profesionālajā jomā spēsi pierādīt savas prasmes tā, ka uzslavas un materiāla kompensācija būs tieši laikā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no nesaskaņām un sava viedokļa pierādīšanas. Atceries, ka viss, kas notiek, notiek uz labu!

Strēlnieks

Pienācis ir īstais laiks, lai beidzot sakārtotu tos jautājumus, kas saitīti ar nekustamo īpašumu. Veiksmīgi virzīsies iesāktais projekts, kas tuvākajā laikā sniegs acīmredzamus rezultātus. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Mežāzis

Brīvdienās sirsnīgas sarunas izkliedēs visas bažas par gaidāmo notikumu. Papildu izdevumi var radīt neveiklu situāciju. Attiecībās ar mīļoto cilvēku centies būt iecietīgāks. Atceries, ka labs nāk ar gaidīšanu.

Ūdensvīrs

Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā veicinās pieņemt svarīgu lēmumu zibenīgā ātrumā. Ciešāka kļūs saikne ar ārvalstu darījumu partneriem. Nedēļas vidū papildus ienākumi ļaus piepildīt kādu materiālu sapni.

Zivis

Nedēļās nogalē ļaujoties sajūtu neprātam piepildīsi savu sirsniņu ar laimes mirkļiem. Darba vietā apjausma, ka esi savā īstajā vietā mudinās uz vēl lielākiem panākumiem. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiksi saprasts un atbalstīts.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube