Foto: Unplash.com

Popularizējot hokeju bērnu vidū, šo sestdien, 4.septembrī, otro gadu pēc kārtas noritēs Maxima Hokeja diena, ko organizē Latvijas Hokeja federācija. Sporta klubi un ledus halles visā Latvijā sniegs iespēju ikvienam zēnam un meitenei vecumā līdz 12 gadiem pirmo reizi uzkāpt uz slidām un izmēģināt hokeja spēli. Turklāt iepazīt šī sporta veida sniegtās priekšrocības bērni varēs bez maksas.

Nodarbības būs pieejamas Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Daugavpilī, Tukumā, Brocēnos, Valmierā, Ogrē, Rēzeknē, Jēkabpilī un Mārupē.

Sestdien no plkst. 10.00 līdz 12.00 ledus hallēs visā Latvijā bērniem būs iespēja iepazīt hokeja spēli un izmēģināt savas prasmes uz ledus.

Hokeja dienas mērķis ir aicināt bērnus iepazīt savai dzīvesvietai tuvākās hokeja skolas un klubus, kā arī iedvesmot uzsākt treniņu gaitas šajā sporta veidā. Ledus hallēs bērniem tiks nodrošināts bezmaksas hokeja pamatinventārs, kā arī treneru kolektīvs, kas palīdzēs apgūt pirmās prasmes uz ledus un informēs par kluba piedāvājumu.

Maxima Hokeja diena nu jau ir kļuvusi par tradīciju, kas šogad norisināsies otro reizi. Tā ir iespēja ikvienam bērnam – zēnam vai meitenei – iepazīt hokeja spēles burvību un uzzināt dzīvesvietai tuvāko klubu piedāvājumu. Hokejs ir ikvienam – tās ir emocijas, pieredze, kopības sajūta, neaizmirstams stāsts un ieguvums visai dzīvei. Beidz sapņot, sāc spēlēt!” stāsta Latvijas Hokeja federācijas sporta menedžeris Jānis Straupe.

“Lai gan pandēmija ieviesusi zināmas pārmaiņas mūsu ikdienā, viena lieta palikusi nemainīga – cilvēki turpina aktīvi sportot, rūpēties par savu veselību un labsajūtu. Vēlamies, lai arī mūsu jaunākajai paaudzei – bērniem – ir iespēja aktīvi pavadīt laiku un apgūt jaunas prasmes. Sadarbojoties ar Latvijas Hokeja federāciju, mums ir lieliska iespēja atvērt durvis uz hokeja pasauli ikvienam Latvijas bērnam un pilnveidot hokeja treniņu procesu, lai iedvesmotu bērnus ne vien aktīvi pavadīt brīvo laiku, bet arī atklāt sevī jaunu talantu un pavisam iespējams papildināt mūsu jauno hokejistu rindas. Vēlamies iedrošināt ikvienu interesentu šo sestdien doties uz sev tuvāko ledus halli, uzkāpt uz slidām un izmēģināt savus spēkus hokejā!” dalās uzņēmuma Maxima Latvija Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Apmeklējot Maxima Hokeja dienu, bērniem būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ne vēlāk kā pirms 48 stundām. Tāpat uz vietas būs iespējams veikt bezmaksas eksprestestus.

Savukārt vecākiem vai bērnu pavadoņiem pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

youtube icon
Abonēt youtube