Foto: Simona Dilāne

Astroloģe Inita Dilāne iepazīstina ar jaunāko nedēļas horoskopu (24. – 30. septembris) visām zodiaka zīmēm.

Auns

Nedēļas nogalē piedzīvotie pārsteigumi ļaus novērtēt kāda cilvēka lomu savā dzīvē. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar saviem jaunajiem pienākumiem, kuri prasīs no tevis diezgan daudz spēka un enerģijas.

Vērsis

Ar mērķtiecību, neatlaidību un paļaušanos tikai un vienīgi uz sevi, spēsi izdarīt daudz vairāk nekā kopā ar savu sabiedroto. Finansiālajā jomā plānotie ienākumi ļaus materializēt kādu vēlmi. Manāmi uzlabosies attiecības ar tuviniekiem.

Dvīņi

Brīvdienās priecīgas emocijas tiks piedzīvotas kādā saviesīgā pasākumā. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiniekiem. Darba vietā izvairies no kolēģu apspriešanas ar citiem, tādā veidā izvairīsies no neveiklām situācijām.

Vēzis

Nozīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā ļaus izvērtēt savu pozīciju no visiem skatu punktiem. Partnerattiecībās uzmanība un mīļums no mīļotā cilvēka puses ļaus sajusties droši un pasargāti. Notici brīnumiem!

Lauva

Nedēļas nogalē saņemtais piedāvājums doties kādā tālākā braucienā būs ieguldījumu vērts. Sarežģījušās attiecības ar dzīves biedru mudinās izvērtēt savas prioritātes. Gaidāmi patīkami notikumi darba vietā.

Jaunava

Vairāk laika un uzmanības tiks veltīts dzīvesvietas labiekārtošanas darbiem. Tavas jaunās idejas būs iespējams realizēt daudz ātrāk nekā tu spēj iedomāties. Harmoniskās kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.

Svari

Brīvdienās vērtīgs laiks tiks piedzīvots kopā ar mīļoto cilvēku. Tiks nogludinātas visas līdzšinējās domstarpības, tādā veidā pārejot nākamajā attiecību līmenī. Darba vietā saņemsi ienesīgu piedāvājumu.

Skorpions

Iesaistīšanas jaunā biznesa projektā, pamodinās tevī gan spēcīgu neatlaidību, gan pārliecību, ka viss izdosies tieši tā kā esi iecerējis. Patīkams pavērsiens partnerattiecību jomā atvērs sirdi jaunām sajūtām. Ļaujies sajūtām!

Strēlnieks

Darba vietā tiksi atzinīgi novērtēts, tiekot galā ar sarežģīto uzdevumu. Papildu naudiņas dos iespēju palutināt sevi ar kādu pirkumu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies ieklausīties viņu viedoklī. Atceries, ka domstarpību laikā gudrākais paklusē.

Mežāzis

Nedēļas nogalē tiks apsvērta doma par došanos kādā atpūtas braucienā. Ģimenes dzīvē jauni pienākumi ļaus izvērtēt kur un cik daudz tērēt savu enerģiju. Patīkamas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu draugiem.

Ūdensvīrs

Iesaistīšanās kādā elpu aizraujošā projektā piepildīs tavu brīvo laiku ar patīkamām emocijām. Līdz ar nedēļas vidu manāmi uzlabosies tava finansiāla situācija. Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā atpūtas braucienā.

Zivis

Jauns pavērsiens tavā partnerattiecību jomā mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Tiks saskatītas papildu iespējas profesionālajā darbībā. Nepalaid garām iespēju piedalīties kādā vērienīgā un finansiāli ienesīgā pasākumā!

Saistītās tēmas: astroloģijaastrologsnedēļas horoskops

youtube icon
Abonēt youtube